Dieta Hypo-Hashimoto

Dieta polecana osobom zmagającym się z niedoczynnością tarczycy i chorobą Hashimoto.

Hypo

Opis diety

Dieta polecana osobom zmagającym się z chorobami tarczycy. Wyklucza składniki, które mogą zwiększać nasilenie się stanu zapalnego, tym samym ma działanie poniekąd lecznicze. Dostarcza ona składniki, które wspierają regenerację tarczycy oraz jej prawidłowe funkcjonowanie.

1

Białko

Mięso, ryby, jaja, nabiał

Tłuszcze

Oliwa, orzechy, pestki
i nasiona

Węglowodany

Pieczywo, kasza, ryż,
makaron i mąka

Zamów
dietę

zobacz najlepiej oceniane posiłki w KWIETNIU 2023

Tak może wyglądać
Twój dzień!

Dieta Pudełkowa Hashimoto

Masz problemy z tarczycą? Mamy zdrowy catering dietetyczny stworzony specjalnie z myślą o osobach takich, jak Ty. Dieta Hypo-Hashimoto od 5 Posiłków Dziennie to nasza wyjątkowo smaczna propozycja dla wszystkich osób zmagających się z niedoczynnością tarczycy oraz Hashimoto. Czuwali nad nią doświadczeni dietetycy, dlatego możesz mieć pewność, że jest ona idealnie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie wierz nam jednak na słowo i przekonaj się o tym osobiście, składając zamówienie przez naszą stronę internetową lub telefonicznie. Nasza dieta pudełkowa będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Zdrowy catering dietetyczny dla Twojej tarczycy

Osoby zmagające się z różnymi problemami ze strony tarczycy stanowią całkiem liczne grono naszych klientów. Ponieważ każdy jest dla nas ważny, uznaliśmy, że nie możemy obejść się bez specjalnego cateringu dietetycznego dedykowanego osobom z chorobami tarczycy. W ten sposób powstała Dieta Hypo-Hashimoto. Jak już wspomnieliśmy, opracowali ją doświadczeni dietetycy, dbając o to, aby spełniała ona nie tylko oczekiwania względem smaku, ale także, aby zawarte w niej składniki wspierały organizm w trakcie terapii, między innymi poprzez dostarczanie mu wszystkich niezbędnych witamin i mikroelementów.

Posiłki są więc nie tylko bardzo smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i dopasowane do Twoich potrzeb. Dania dostępne w ramach tej, oraz innych naszych diet pudełkowych, przygotowujemy sięgając wyłącznie po jakościowe, świeże składniki. W pudełkach od 5 Posiłków Dziennie znajdziesz wyłącznie to, co najlepsze. Postaw na catering premium z dostawą do domu, mieszkania lub biura i zacznij jeść zdrowo! To naprawdę bardzo proste. Zapomnij o wymówkach takich jak brak czasu czy chęci na gotowanie. Zadbamy o wszystko za Ciebie. Dzięki nam nie będziesz musiał się przejmować niczym, poza tym, żeby zjeść posiłek, gdy zgłodniejesz.

Dieta Hypo-Hashimoto z dostawą pod dowolny adres

Chcemy, aby nasze diety pudełkowe były dostępne dla jak największej ilości zainteresowanych osób. Dlatego nasza działalność obejmuje spory obszar Polski. Dostawców 5 Posiłków Dziennie spotkasz w wielu różnych, większych i mniejszych miastach np. w Katowicach, Zielonej Górze czy Luboniu. Zapewniamy dostawę do domów, mieszkań, biur, siedzib firm – dotrzemy pod dowolny podany adres. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i osobiście przekonaj się o tym, jak łatwe może być zdrowe odżywianie!

Najczęściej wybierane
diety pudełkowe

Jesteśmy dostępni
prawie w całej Polsce

Nasze diety dostarczamy do ponad 4100 miejscowości w Polsce.
Sprawdź, czy dowozimy dietę także do Ciebie.

Podaj swój kod pocztowy: //

Nie dostarczamy do Twojej miejscowości?
Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dostarczyć nasze diety również do Ciebie.

WYBÓR MENU

Wybieraj
spośród 35 różnych
dań

SPRAWDŹ

Program
lojalnościowy

MENU

Sprawdź nasze
wyjątkowe
menu