Dieta Wybór Menu

Codziennie możesz wybierać spośród 30 różnych dań. Dieta Wybór Menu - zdecydowanie najbardziej uwielbiany wariant w naszej ofercie.

Wybór

*cena najniższego wariantu kalorycznego w aktualnej promocji

Dowiedz się więcej o diecie

Zamów dietę

Wybierz kaloryczność

Skorzystaj z kodu rabatowego:
LATO

*Odbierz 23% rabatu na wszystkie diety

Dlaczego dieta Wybór Menu jest dla Ciebie?

  • To Ty decydujesz - 30 różnych dania do wyboru każdego dnia.

  • Możliwość zmiany przy zamówieniu i w każdym momencie w panelu klienta.

  • Zmieniaj, wybieraj, wybrzydzaj ! W Programie z Wyborem Menu masz do tego pełne prawo - tu każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie do wyboru masz conajmniej 5 różnych propozycji do każdego z 5 Posiłków Dziennie. Z Programem Wyboru Menu stworzysz własną, unikatową i idealnie dopasowaną do Ciebie dietę.

1

Wybierz kaloryczność

Skorzystaj z kodu rabatowego:
LATO

*Odbierz 23% rabatu na wszystkie diety

Białko

Mięso, ryby, jaja, nabiał

Tłuszcze

Oliwa, orzechy, pestki
i nasiona

Węglowodany

Pieczywo, kasza, ryż,
makaron i mąka

Zamów
teraz!

Sprawdź, czy dowozimy
dietę do Ciebie:

Wpisz swój kod pocztowy: Edytuj swój kod

OPINIE KLIENTÓW

Dostarczyliśmy już dla
Was ponad 4 miliony
posiłków

Catering Dietetyczny z Wyborem menu

Program z Wyborem Menu to najsmaczniejszy catering dietetyczny na rynku, który pokochają nawet najbardziej wybredni smakosze. Czemu? Bo to Ty ustalasz własne zasady! Do wyboru jest aż kilkadziesiąt różnych dań, których możesz spróbować. Jeśli należysz do osób, które lubią dyktować warunki, chcesz samodzielnie wyznaczać własne ścieżki i wolisz, by to świat dopasowywał się do Ciebie, a nie odwrotnie, to nasza zdrowa propozycja, jaką jest Wybór Menu, z pewnością przypadnie Ci do gustu. To jedyna taka dieta pudełkowa naprawdę szyta na miarę!

Jedyna taka zdrowa dieta, która idealnie do Ciebie pasuje

W 5 Posiłków Dziennie staramy się wychodzić naprzeciw wszelkich potrzeb naszych klientów. Dokładamy starań, aby sprostać nawet największym wymaganiom. Pomyśleliśmy o osobach, które nie lubią się dostosowywać i korzystać z gotowych rozwiązań, a zamiast tego wolą kreować takie, które będą im zawsze odpowiadały w stu procentach. Wynikiem tego było stworzenie Programu z Wyborem Menu – opcji, w której to Ty decydujesz co jesz każdego dnia. Do każdego z posiłków przygotowaliśmy po pięć propozycji, z których możesz wybierać, korzystając z tego programu. Nic dziwnego, że to absolutny bestseller, prawda?

Wybierz wariant swojej diety, jej kaloryczność, liczbę posiłków, a następnie konkretne dania spośród podanych przez nas propozycji. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby zamówić dania pasujące do Ciebie, preferowanych przez Ciebie smaków oraz Twojego stylu życia. Z chęcią przygotujemy je dla Ciebie i zadbamy o to, aby każde z nich było nie tylko pełne smaku, ale także składników odżywczych. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz zdrowe i pyszne posiłki, które zapewnią Ci energię na cały dzień pełen wyzwań.

Wybrane przez Ciebie posiłki z dostawą do domu lub biura

Nasz zdrowy catering dietetyczny w ramach Programu z Wyborem Menu dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Dzięki temu możesz raczyć się smacznymi i przygotowanymi specjalnie z myślą o Tobie posiłkami gdziekolwiek będziesz – w domu, biurze, u znajomych itd. Działamy w wielu polskich miastach, zarówno tych dużych, takich jak Warszawa, Szczecin czy Wrocław, jak i w tych mniejszych. Koniecznie sprawdź zakładkę Gdzie dowozimy?, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, gdzie docieramy z naszymi dietami pudełkowymi.

5 Posiłków Dziennie to sprawdzony partner. Nasz zespół tworzą doświadczeni profesjonaliści, którym możesz w pełni zaufać. Wybierz to, co najlepsze i postaw na nasz catering dietetyczny premium!

Nie dostarczamy do Twojej miejscowości?
Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dostarczyć nasze diety również do Ciebie.

MENU

Sprawdź nasze
wyjątkowe
menu

Zamów
teraz!