Dieta Pudełkowa Białystok

Zdrowe i zbilansowane posiłki stanowią podstawę zdrowego odżywiania. Nie masz czasu ich przygotowywać? Skorzystaj z cateringu dietetycznego! Wybierając tę opcję, zapewniasz sobie doskonałej jakości, kompletne dania, bogate w zbilansowane składniki. Zaangażowani dietetycy kliniczni oraz kucharze 5 Posiłków Dziennie w Białymstoku, wybierają najświeższe produkty i tworzą smaczne dania, aby zawierały wszystko, czego twój organizm potrzebuje do zachowania zdrowia. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się o tym na własnej skórze.

Dieta dopasowana do Twojego stylu życia? To możliwe!

Korzystając z usługi diet pudełkowych, masz możliwość dopasowania jadłospisu do swojego stylu życia. Catering dietetyczny 5PD może być wyborem dla wegetarianina, mięsożercy, sportowca, dziecka, nastolatka itd. Przygotowaliśmy także propozycje idealne przy chorobach takich jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto lub nietolerancja laktozy czy glutenu. U nas każdy znajdzie program dietetyczny dopasowany do swoich upodobań lub potrzeb kulinarnych. A dzięki możliwości ustalenia kaloryczności czy ilości posiłków, jeszcze lepiej dopasuje go do swoich indywidualnych potrzeb.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Gwarantujemy najwyższą jakość i oszczędność czasu

Dzięki usłudze cateringu 5PD możesz cieszyć się jakością posiłków jak w restauracjach. Zapewniamy odpowiednie zbilansowanie wszystkich składników diety oraz najlepszy smak. Z nami oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić zarówno na zakupy, jak i na gotowanie. Zamawiając dietę z 5 Posiłków Dziennie nie musisz się martwić, bo zadbamy o wszystko za Ciebie. 5PD oferuje diety pudełkowe w Białymstoku i okolicach, oraz w ponad 4000 innych miast w Polsce. Sięgnij po 5PD zamawiając dietę pudełkową dla siebie lub swoich bliskich i wybierz optimum zdrowia i smacznych posiłków! Twoje ciało i portfel Ci podziękują.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie