Dieta Pudełkowa Lublin

Catering dietetyczny jest wygodnym sposobem na odżywianie się. Zamawiając dietę pudełkową od 5 Posiłków Dziennie w mieście Lublin, możesz cieszyć się z wybranej przez Ciebie, pysznej i zdrowej dietetycznej diety. Jakie są zalety cateringu dietetycznego? Oszczędność czasu, dopasowanie diety do indywidualnych potrzeb (mamy propozycje odpowiednie dla wegetarian, sportowców, dzieci, dietę keto i IF), a także wolna głowa. Wybierając pudełka, nie musisz się niczym przejmować, bo o wszystko zadbamy za Ciebie!

Dopasuj dietę do siebie

Mieszkańcy Lublina i okolic, korzystający z naszej usługi cateringowej są w stanie stworzyć plany żywieniowe idealnie dopasowane do ich potrzeb. Jak? Wybierając spośród proponowanych posiłków i gotowych programów żywieniowych, które są przygotowywane przez sztab dietetyków klinicznych. Dajemy możliwość tworzenia innowacyjnych diet, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb zdrowotnych specjalistów. Udostępniamy też klientom kalkulator kalorii, który ułatwia wybór optymalnej kaloryczności diety. 

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Nie musisz iść na kompromisy w kwestii smaku

Jeśli chcesz być zdrowy, ale nie rezygnować z przyjemności jedzenia, zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Nasze dania udowodnią ci, że zdrowa dieta nie musi być monotonna i pozbawiona smaku. Jakościowe i pyszne posiłki są  przez nas dostarczane do domu lub biura (lub innego wskazanego miejsca) w Lublinie i okolicach, a także w ponad 4000 innych miast w całej Polsce. Mamy propozycje dla dorosłych, dzieci, osób z problemami zdrowotnymi itp. Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Bez wysiłku, oszczędzasz czas i pieniądze

Diety są dostarczane w praktycznych pojemnikach. Nie musisz więc tracić czasu na planowanie i zakupy — nasz zespół zadba o wszystko. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, skorzystaj z cateringu dietetycznego 5 Posiłków Dziennie. Dzięki nam będziesz się cieszyć smaczną i zdrową kuchnią o każdej porze dnia. Coraz więcej osób w Lublinie decyduje się na takie rozwiązanie! Przekonaj się do diet pudełkowych i zamów swoją już dziś.