Dieta Low Carb

Dobry wybór dla osób, u których zaleca się regulację gospodarki węglowodanowej organizmu.

Low Carb

*cena najniższego wariantu kalorycznego w aktualnej promocji

Dowiedz się więcej o diecie Low IG

Zamów dietę Low IG
Wybierz kaloryczność

Skorzystaj z kodu rabatowego:
WIOSNA

*Odbierz 23% rabatu na wszystkie diety

Dlaczego dieta Low Carb jest dla Ciebie?

Dieta Low Carb charakteryzuje się obniżeniem ilości węglowodanów w ciągu dnia do maksymalnie 15% zapotrzebowania energetycznego. Będzie dobrym wyborem dla osób, u których zaleca się regulację gospodarki węglowodanowej organizmu.

1

Białko

Mięso, ryby, jaja, nabiał

Tłuszcze

Oliwa, orzechy, pestki
i nasiona

Węglowodany

Pieczywo, kasza, ryż,
makaron i mąka

Zamów
teraz!

Sprawdź, czy dowozimy
dietę do Ciebie:

Wpisz swój kod pocztowy: Edytuj swój kod

OPINIE KLIENTÓW

Dostarczyliśmy już dla
Was ponad 4 miliony
posiłków

Dieta pudełkowa Low Carb

Ograniczasz spożycie węglowodanów i szukasz zdrowego cateringu dietetycznego, który pomoże Ci o to zadbać? W takim razie Dieta Low Carb od 5 Posiłków Dziennie będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. To propozycja stworzona z myślą o osobach, które ze względu na stan zdrowia powinny pilnować ilości spożywanych dziennie węglowodanów. Jeśli zależy Ci na tym, by jeść smacznie i zdrowo, ale nie masz ochoty na spędzanie długich godzin w kuchni, służymy pomocą. Postaw na naszą dietę pudełkową z dostawą do domu lub biura i ciesz się wysokojakościowymi, niskowęglowodanowymi posiłkami gdziekolwiek będziesz!

Dieta pudełkowa premium, która ogranicza węglowodany

Smaczne posiłki dostępne w ramach cateringu dietetycznego Low Carb to doskonała opcja dla osób zmagających się z różnymi chorobami, na przykład metabolicznymi, takimi jak cukrzyca czy insulinooporność. Odpowiednie odżywianie może wpłynąć na poprawę samopoczucia oraz pozwoli organizmowi na prawidłowe funkcjonowanie. Naszą misją było stworzenie cateringu dietetycznego premium, który będzie nie tylko zdrowy i smaczny, ale przede wszystkim dobrze dopasowany do potrzeb osób, które powinny ograniczyć spożycie węglowodanów w swojej diecie. Chcemy ułatwiać życie klientom. Dzięki nam nie musisz przejmować się planowaniem posiłków, pilnowaniem wartości odżywczych poszczególnych składników, zakupami, gotowaniem i późniejszym sprzątaniem. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie! Doświadczeni dietetycy zaplanują posiłki w zgodzie z założeniami diety niskowęglowodanowej, kucharze przyrządzą je tak, aby zachwycały bogactwem smaków, a dostawcy zadbają o to, by dotarły do Ciebie na czas. Z nami zyskasz nie tylko spokojną głowę, ale także czas i swobodę. Zadbamy o wszystko specjalnie dla Ciebie. Koniecznie wypróbuj naszą smaczną propozycję dla osób, które powinny zadbać o regulację gospodarki węglowodanowej organizmu i zakochaj się w daniach od 5 Posiłków Dziennie.

Dania Low Carb z dostawą gdziekolwiek zechcesz

Kto powiedział, że zdrowe odżywianie musi być trudne? Przełamujemy ten i wiele innych stereotypów, udowadniając, że dobre dla Twojego organizmu dania mogą być niezwykle smaczne. Stawiamy na wygodę klientów, dlatego oferujemy dostawę w wielu polskich miastach. Pysznymi posiłkami w ramach Diety Low Carb możesz raczyć się wszędzie – w Sopocie nad morzem, jak i we Wrocławiu, na południu Polski. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty i zastanawiasz się, czy dowozimy dania w Twojej miejscowości, sprawdź informacje dostępne w zakładce Gdzie dowozimy?

Nie dostarczamy do Twojej miejscowości?
Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dostarczyć nasze diety również do Ciebie.

MENU

Sprawdź nasze
wyjątkowe
menu

Zamów
teraz!