Dieta Pudełkowa Kielce

Potrzebujesz zdrowego posiłku z dostawą pod same drzwi? Nie masz czasu na gotowanie? W takim razie wybierz catering dietetyczny od 5PD, dzięki któremu zawsze dostaniesz zdrową, smaczną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb dietę. Z oferty skorzystasz nie tylko w Kielcach i okolicach! Działamy także w ponad 4000 innych miast. Każdego dnia możesz skorzystać z diety pudełkowej, która pozwala na szybką dostawę do miejsca pracy bądź domu. Oszczędź swój czas i zamawiaj zdrowe posiłki od 5PD.

Diety dopasowane do Ciebie

Catering dietetyczny 5PD daje Ci dostęp do unikalnych diet, które dopasujesz do stylu życia i indywidualnych preferencji. Coś dla siebie znajdzie u nas wegetarianin, weganin, sportowiec, dziecko, keto, post przerywany. Mamy też propozycje, które sprawdzą się w przypadku chorób, takich jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy. 

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Bezpiecznie, szybko i wydajnie – catering dietetyczny 5PD

Z dietą pudełkową od 5 Posiłków Dziennie masz gwarancję, że dostarczamy Ci wysokiej jakości, smaczne posiłki każdego dnia (lub tylko w wybrane dni). Posiłki zawsze przygotowywane są ze świeżych produktów, abyś skupił się na diecie, a nie martwił o jakość pożywienia. Dodatkowo możesz dobrać swoje dania na naszej stronie, według własnych upodobań, dzięki temu jesteś w stanie dostosować swoje menu do swojego stylu życia – opcja Wybór Menu to dieta dla największych indywidualistów. 

Posiłki z cateringu dietetycznego 5PD są idealne dla Ciebie, ponieważ mogą być dostarczone do domu, biura lub do innego dowolnie wybranego adresu. Jeśli potrzebujesz, możesz skorzystać z naszego kalkulatora kalorii, aby dobrać kaloryczność diety.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Zacznij dzisiaj i zmień swoją dietę na lepszą

Przejdź na catering dietetyczny 5PD i ciesz się zdrową, smaczną dietą. To twój osobisty plan na zdrowie w ciągu całego roku i energię na cały dzień. Nasze diety pudełkowe dostępne są w Kielcach i w 4000 miast w całej Polsce, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaczął zdrowo się odżywiać! Wystarczy, że złożysz zamówienie.