Dieta FODMAP

Dieta FODMAP zalecana jest jako wsparcie terapii chorób jelitowych, między innymi zespołu jelita drażliwego (IBS) czy zespołu rozrostu bakteryjnego (SIBO).

FODMAP

*cena najniższego wariantu kalorycznego w aktualnej promocji

Dlaczego dieta FODMAP jest dla Ciebie?

Nazwa diety to skrót od "fermentujące oligosacharydy, disacharydy, monosacharydy i poliole", który określa składniki wykluczone w tej diecie. Dodatkowo, w tym rodzaju diety nie znajdziesz produktów zawierających gluten. Wykorzystanie w diecie produktów o niskiej zawartości FODMAP może wyciszyć występowanie dolegliwości takich jak: wzdęcia, gazy, biegunki, bóle brzucha czy zaparcia oraz wpłynąć na remisję przebiegu chorób jelitowych.
1

Białko

Mięso, ryby, jaja, nabiał

Tłuszcze

Oliwa, orzechy, pestki
i nasiona

Węglowodany

Pieczywo, kasza, ryż,
makaron i mąka

Zamów
teraz!

Sprawdź, czy dowozimy
dietę do Ciebie:

Wpisz swój kod pocztowy: Edytuj swój kod

OPINIE KLIENTÓW

Dostarczyliśmy już dla
Was ponad 4 miliony
posiłków

Dieta pudełkowa FODMAP

Dieta FODMAP to wyróżniający się smakiem, zdrowy catering dietetyczny zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach z chorobami jelit. W 5 Posiłków Dziennie każdy klient jest dla nas ważny, dlatego w naszym menu nie mogło zabraknąć propozycji dla osób zmagających się z różnymi problemami zdrowotnymi. Jeśli musisz przestrzegać specjalnej diety, na przykład w związku z zespołem jelita drażliwego czy zespołem rozrostu bakteryjnego, dieta FODMAP z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Smaczny catering dietetyczny dopasowany do potrzeb Twojego organizmu

Problemy z jelitami bardzo często niosą ze sobą wiele nieprzyjemnych dolegliwości. Bóle brzucha, nudności, wzdęcia, biegunki czy zaparcia potrafią uprzykrzyć życie. Na szczęście dzięki odpowiedniemu, zdrowemu sposobowi odżywiania możesz je wyciszyć lub nawet całkiem wyeliminować. Brzmi jak bajka, prawda? Z drugiej strony wieczne pilnowanie tego, co jesz wydaje się być prawdziwą męką. Ile czasu i energii można poświęcać na wyszukiwanie przepisów, sprawdzanie jak łączyć poszczególne składniki czy przygotowywanie posiłków, które nie będą Ci szkodzić? Myśl o spędzaniu godzin w kuchni Cię przeraża? Szukasz sposobu na zdrowe i smaczne odżywianie, które nie będzie wymagało od Ciebie dużego zaangażowania? Służymy pomocą!

Nasza dieta pudełkowa z dostawą do domu i biura to propozycja dla osób, które chcą zmienić sposób swojego odżywiania na zdrowszy i potrzebują w tym profesjonalnego wsparcia. Przygotowujemy smaczne dania odpowiednie dla osób zmagających się z różnymi schorzeniami jelit. Posiłki są planowane przez doświadczonych dietetyków, a kucharze, którzy je przygotowują, mają do dyspozycji świeże i smaczne składniki, co daje Ci pewność tego, że sięgasz po to, co najlepsze. Postaw na jakość i wybierz nasz catering dietetyczny premium dla osób z chorobami jelit.

Dostawa do domu i biura to ogromna wygoda

Stawiamy sobie za cel ułatwianie życia naszym klientom. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie pyszne i zdrowe dania, które pomogą Ci poczuć się lepiej. Z nami zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na planowanie posiłków, robienie zakupów oraz gotowanie. Dzięki nam nie musisz tego robić. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a my przygotujemy smaczne i zdrowe posiłki, a następnie dostarczymy catering dietetyczny pod wskazany przez Ciebie adres – do domu, mieszkania, biura, firmy itd. Spotkasz nas w wielu polskich miastach, na przykład w Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku. Dodatkowe informacje na temat dostawy znajdziesz w zakładce Gdzie dowozimy?

Nie dostarczamy do Twojej miejscowości?
Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dostarczyć nasze diety również do Ciebie.

MENU

Sprawdź nasze
wyjątkowe
menu

Zamów
teraz!