Dieta Active

Dieta dla aktywnych fizycznie. Większa ilość kalorii oraz białka, aby Twoje mięśnie mogły rosnąć a organizm sprawnie regenerować.

Active

*cena najniższego wariantu kalorycznego w aktualnej promocji

Dlaczego dieta Active jest dla Ciebie?

Jesteś aktywną fizycznie osobą? Kochasz ćwiczyć, masz zabieganą pracę i żyjesz aktywnie? Jeżeli tak, to nasz pakiet ACTIVE jest dla Ciebie idealny! W tej diecie zwiększamy ilość białka – aby Twoje mięśnie mogły rosnąć a organizm sprawnie regenerować. Pamiętaj o regularności posiłków oraz dostarczaniu wody! Dieta Active to pięć posiłków dziennie, które dostarczą Ci odpowiednią ilość białka i tłuszczy. Węglowodany zredukowane są do niezbędnego minimum. Przy takim rozkładzie makro trening to sama przyjemność.

1

Białko

Mięso, ryby, jaja, nabiał

Tłuszcze

Oliwa, orzechy, pestki
i nasiona

Węglowodany

Pieczywo, kasza, ryż,
makaron i mąka

Zamów
teraz!

Sprawdź, czy dowozimy
dietę do Ciebie:

Wpisz swój kod pocztowy: Edytuj swój kod

OPINIE KLIENTÓW

Dostarczyliśmy już dla
Was ponad 4 miliony
posiłków

Dieta pudełkowa Active

Dieta Active to wyjątkowy catering dietetyczny premium, stworzony specjalnie z myślą o osobach, które są aktywne fizycznie. Smaczne i zdrowe dania zostały zaplanowane w taki sposób, aby dobrze odżywiać Twój organizm i wspierać Cię podczas procesu budowy mięśni oraz regeneracji organizmu. To nasza propozycja dla sportowców amatorów, którzy zamiast spędzać czas w kuchni, wolą poświęcić go na dobry trening. Złóż zamówienie, a my zatroszczymy się o wszystko za Ciebie. Nie tylko przygotujemy różnorodne, pyszne dania, ale także zadbamy o to, by dieta pudełkowa na czas dotarła pod wskazany przez Ciebie adres.

Bądź aktywny i jedz tak, jak lubisz!

Połączenie aktywności fizycznej ze zdrową, odpowiednio zbilansowaną i zróżnicowaną dietą to klucz do długiego życia i dobrego zdrowia. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wiemy też, że dla wielu osób, łączących aktywny styl życia z rozwojem osobistym i karierą zawodową, doba bywa za krótka. To dlatego przychodzimy z pomocą. Catering dietetyczny od 5 Posiłków Dziennie to sprawdzony sposób na to, aby jeść dobrze i nie rezygnować z niczego, co jest dla Ciebie ważne. Wybierz naszą Dietę Active i zapomnij o: wyszukiwaniu przepisów w sieci, staniu w kolejkach w supermarkecie, gotowaniu oraz późniejszym myciu garów. Zamiast tego wyobraź sobie, jak zyskujesz nie tylko smaczne i zdrowe posiłki, ale także sporo dodatkowego czasu, który możesz poświęcić na to, co lubisz, na przykład na trening. Bez znaczenia jest to, czy nie lubisz, nie umiesz czy nie masz czasu na gotowanie – nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem. Współpracujemy z doświadczonymi dietetykami i kucharzami, a do tego zawsze sięgamy po najlepsze, świeże składniki. Dzięki temu masz pewność, że nasza smaczna dieta pudełkowa to opcja premium, która dostarcza Ci wszystkiego, co niezbędne w Twoim aktywnym życiu.

Dieta Active – doskonały catering dietetyczny z dostawą w całej Polsce

Chcesz spróbować smacznych i zdrowych dań dostępnych w ramach Diety Active? Doskonale się składa, ponieważ nasza oferta obejmuje niemalże całą Polskę! Zapewniamy dowóz do domów, mieszkań, biur i wielu innych lokalizacji. Od Gdyni i jej okolic na północy, aż po Kraków i okoliczne miejscowości na południu. Zależy nam na tym, aby każdy chętny mógł skorzystać z oferty cateringu dietetycznego 5 Posiłków Dziennie. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy dowieziemy zamówienie do Twojego domu lub biura, sprawdź informacje na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z nami.

Nie dostarczamy do Twojej miejscowości?
Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dostarczyć nasze diety również do Ciebie.

MENU

Sprawdź nasze
wyjątkowe
menu

Zamów
teraz!