Dieta Fit

Dieta dla osób chcących zredukować masę ciała. Obniżona zawartość tłuszczu oraz zwiększona ilość błonnika pokarmowego dającego dłuższe uczucie sytości.

Fit

*cena najniższego wariantu kalorycznego w aktualnej promocji

Dowiedz się więcej o diecie

Zamów dietę

Wybierz kaloryczność

Skorzystaj z kodu rabatowego:
WIOSNA

*Odbierz 23% rabatu na wszystkie diety

Dlaczego dieta Fit jest dla Ciebie?

Dieta FIT to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które mają problem z nadmierną masą ciała i uczuciem sytości na długo – tutaj dbamy szczególnie bardzo o dwa aspekty – duża podaż błonnika (25-40g w ciągu dnia) oraz o niższą – w stosunku do innych diet – podaż tłuszczów.

1

Wybierz kaloryczność

Skorzystaj z kodu rabatowego:
WIOSNA

*Odbierz 23% rabatu na wszystkie diety

Białko

Mięso, ryby, jaja, nabiał

Tłuszcze

Oliwa, orzechy, pestki
i nasiona

Węglowodany

Pieczywo, kasza, ryż,
makaron i mąka

Zamów
teraz!

Sprawdź, czy dowozimy
dietę do Ciebie:

Wpisz swój kod pocztowy: Edytuj swój kod

OPINIE KLIENTÓW

Dostarczyliśmy już dla
Was ponad 4 miliony
posiłków

Dieta Pudełkowa Fit

Chcesz schudnąć, ale zawsze coś staje Ci na drodze? Zdrowy catering dietetyczny od 5 Posiłków Dziennie może być nieocenionym wsparciem podczas całego procesu utraty masy ciała. Jeśli żyłeś w przekonaniu, że dieta odchudzająca musi być nudna, monotonna, pozbawiona smaku i przyjemności z jedzenia, to nasza Dieta Fit sprawi, że szybko zmienisz zdanie. To opcja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. We współpracy z dietetykami zadbaliśmy o to, aby zapewniała ona uczucie sytości i dostarczała Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych mu składników odżywczych. Nasza smaczna i zdrowa dieta pudełkowa w przyjemny sposób ułatwi Ci redukcję masy ciała.

Dieta Fit to catering dietetyczny, który ułatwi Ci schudnięcie

Wiemy, że współczesny styl życia sprzyja otyłości. Brak ruchu, pokusy czyhające na każdym rogu, brak czasu na to, aby przygotować zdrowe posiłki itd. Dlatego staramy się ułatwiać proces utraty wagi, tak bardzo, jak tylko jest to możliwe. Specjalnie z myślą o klientach, którzy nie chcą, nie lubią albo nie mają czasu na gotowanie, ale zależy im na tym, aby schudnąć, przygotowaliśmy dietę pudełkową w wariancie Fit. Ogranicza ona tłuszcze, zawiera dużo błonnika i bazuje na świeżych, wysokojakościowych składnikach, wśród których jest sporo zdrowych warzyw i owoców. Zadbaliśmy o to, abyś nie był na niej głodny. Ten smaczny i zdrowy catering powstał w ścisłej współpracy z doświadczonymi dietetykami, specjalnie po to, aby był dobrze dopasowany do potrzeb osób z nadwagą i otyłością. Nasi kucharze zadbali o to, aby dania były kolorowe i pełne smaku. Z 5 Posiłków Dziennie bardzo szybko przekonasz się o tym, że dieta odchudzająca nie musi być byle jaka, ale może wyróżniać się najwyższą jakością i smakowitością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców całej Polski! Więcej informacji na temat tego, jak i gdzie działają nasze dostawy, znajdziesz w zakładce Gdzie dowozimy?.

Poczuj wygodę, jaką daje catering z dostawą do domu i biura

Nasze diety pudełkowe są nie tylko smaczne, ale także zapewniają klientom maksimum wygody. Nie musisz niczym się przejmować – najpierw przygotujemy dla Ciebie posiłki, a potem dostarczymy je pod wskazany adres – do mieszkania, domu, biura, firmy itd. Czas, jaki zaoszczędzisz na robieniu zakupów, gotowaniu itd. będziesz mógł poświęcić na przykład na trening. Prawda, że to bardzo wygodne?! Działamy w wielu polskich miastach, aby każdy zainteresowany miał szansę skorzystać z naszej oferty. Dołącz do grona zadowolonych klientów z Płocka, Łodzi, Sopotu i innych miast!

Nie dostarczamy do Twojej miejscowości?
Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dostarczyć nasze diety również do Ciebie.

MENU

Sprawdź nasze
wyjątkowe
menu

Zamów
teraz!