Dieta Fit

Dieta dla osób chcących zredukować masę ciała. Obniżona zawartość tłuszczu oraz zwiększona ilość błonnika pokarmowego dającego dłuższe uczucie sytości.

Fit

Opis diety

Dieta FIT to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które mają problem z nadmierną masą ciała i uczuciem sytości na długo – tutaj dbamy szczególnie bardzo o dwa aspekty – duża podaż błonnika (25-40g w ciągu dnia) oraz o niższą – w stosunku do innych diet – podaż tłuszczów.

1

Białko

Mięso, ryby, jaja, nabiał

Tłuszcze

Oliwa, orzechy, pestki
i nasiona

Węglowodany

Pieczywo, kasza, ryż,
makaron i mąka

Zamów
dietę

zobacz najlepiej oceniane posiłki w KWIETNIU 2023

Tak może wyglądać
Twój dzień!

Dieta Pudełkowa Fit

Chcesz schudnąć, ale zawsze coś staje Ci na drodze? Zdrowy catering dietetyczny od 5 Posiłków Dziennie może być nieocenionym wsparciem podczas całego procesu utraty masy ciała. Jeśli żyłeś w przekonaniu, że dieta odchudzająca musi być nudna, monotonna, pozbawiona smaku i przyjemności z jedzenia, to nasza Dieta Fit sprawi, że szybko zmienisz zdanie. To opcja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. We współpracy z dietetykami zadbaliśmy o to, aby zapewniała ona uczucie sytości i dostarczała Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych mu składników odżywczych. Nasza smaczna i zdrowa dieta pudełkowa w przyjemny sposób ułatwi Ci redukcję masy ciała.

Dieta Fit to catering dietetyczny, który ułatwi Ci schudnięcie

Wiemy, że współczesny styl życia sprzyja otyłości. Brak ruchu, pokusy czyhające na każdym rogu, brak czasu na to, aby przygotować zdrowe posiłki itd. Dlatego staramy się ułatwiać proces utraty wagi, tak bardzo, jak tylko jest to możliwe. Specjalnie z myślą o klientach, którzy nie chcą, nie lubią albo nie mają czasu na gotowanie, ale zależy im na tym, aby schudnąć, przygotowaliśmy dietę pudełkową w wariancie Fit. Ogranicza ona tłuszcze, zawiera dużo błonnika i bazuje na świeżych, wysokojakościowych składnikach, wśród których jest sporo zdrowych warzyw i owoców. Zadbaliśmy o to, abyś nie był na niej głodny. Ten smaczny i zdrowy catering powstał w ścisłej współpracy z doświadczonymi dietetykami, specjalnie po to, aby był dobrze dopasowany do potrzeb osób z nadwagą i otyłością. Nasi kucharze zadbali o to, aby dania były kolorowe i pełne smaku. Z 5 Posiłków Dziennie bardzo szybko przekonasz się o tym, że dieta odchudzająca nie musi być byle jaka, ale może wyróżniać się najwyższą jakością i smakowitością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców całej Polski! Więcej informacji na temat tego, jak i gdzie działają nasze dostawy, znajdziesz w zakładce Gdzie dowozimy?.

Poczuj wygodę, jaką daje catering z dostawą do domu i biura

Nasze diety pudełkowe są nie tylko smaczne, ale także zapewniają klientom maksimum wygody. Nie musisz niczym się przejmować – najpierw przygotujemy dla Ciebie posiłki, a potem dostarczymy je pod wskazany adres – do mieszkania, domu, biura, firmy itd. Czas, jaki zaoszczędzisz na robieniu zakupów, gotowaniu itd. będziesz mógł poświęcić na przykład na trening. Prawda, że to bardzo wygodne?! Działamy w wielu polskich miastach, aby każdy zainteresowany miał szansę skorzystać z naszej oferty. Dołącz do grona zadowolonych klientów z Płocka, Łodzi, Sopotu i innych miast!

Najczęściej wybierane
diety pudełkowe

Jesteśmy dostępni
prawie w całej Polsce

Nasze diety dostarczamy do ponad 4100 miejscowości w Polsce.
Sprawdź, czy dowozimy dietę także do Ciebie.

Podaj swój kod pocztowy: //

Nie dostarczamy do Twojej miejscowości?
Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dostarczyć nasze diety również do Ciebie.

WYBÓR MENU

Wybieraj
spośród 35 różnych
dań

SPRAWDŹ

Program
lojalnościowy

MENU

Sprawdź nasze
wyjątkowe
menu