Dieta Pudełkowa Rzeszów

Chcesz zdrowo się odżywiać w Rzeszowie i okolicach? Wybierz catering dietetyczny 5 PD!

Dbałość o zdrowie powinna być dla każdego ważnym elementem życia. My, zespół 5 Posiłków Dziennie, dostarczamy diety pudełkowe wyróżniające się na tle konkurencji. Jesteśmy mocno zaangażowani w poprawę zdrowia naszych klientów, doceniamy zalety odpowiedniego, zbilansowanego odżywiania i staramy się je przekazywać w formie smacznych posiłków. Skorzystaj z naszego cateringu dietetycznego i zacznij odżywiać się zdrowo w Rzeszowie i okolicach.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Zalety diety pudełkowej

Wszyscy chcą zaoszczędzić jak najwięcej czasu i energii, a diety pudełkowe są odpowiedzią na te potrzeby. Dzięki 5 Posiłków Dziennie utrzymanie prawidłowego planu żywienia nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku. Nasze dania dostarczamy codziennie prosto pod Twoje drzwi, w praktycznych i wygodnych pudełkach. Możesz wybrać dania wegetariańskie, wegańskie, dla sportowców, dzieci, wraz z bardzo specyficznymi dietami takimi jak ketogeniczna czy post przerywany

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Smaczne i zbilansowane dania

Catering 5 PD przygotowuje jedzenie dbając o standardy jakościowe. Nasze dania są zbilansowane, a oprócz tego smaczne i różnorodne. Gotujemy używając wyłącznie najlepszych, wysokojakościowych składników, dzięki czemu osiągamy najlepsze możliwe efekty.

Catering dietetyczny dostosowany do Twoich potrzeb

Catering 5 Posiłków Dziennie dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klientów, dotyczących sposobu odżywiania i zdrowia. Z naszych usług można korzystać także przy specjalnych żywieniowych zaleceniach np. u osób chorych na cukrzycę, Hashimoto, insulinooporność, celiakię czy nietolerancji laktozy.

Dostarczamy posiłki dla ponad 4000 miast w Polsce, w tym dla Rzeszowa i okolic. Skorzystaj z naszej oferty, dzięki której codzienne odżywianie stanie się bardziej przyjemne. Wybierz z menu smacznych i smacznych dań i ciesz się odpowiednim odżywianiem już dzisiaj!