5 Posiłków Dziennie z międzynarodowym Certyfikatem Czystszej Produkcji

@5posiłkówdziennie
Polecane posty

Dbałość o środowisko, redukcja zanieczyszczeń i społeczna odpowiedzialność biznesu to bardzo ważne obszary w rozwoju firmy 5 Posiłków Dziennie. Przygotowując dla Was nasze posiłki, każdego dnia staramy się zmniejszać negatywne oddziaływanie na środowisko, dlatego bardzo miło nam poinformować, że nasza firma zdobyła Międzynarodowy Certyfikat Czystszej Produkcji dla nowego zakładu produkcyjnego. Dokument ten poświadcza, że działania, które przeprowadziliśmy, sprawiły, że nasza produkcja jest bardziej przyjazna środowisku.

Elektroniczny obieg dokumentów, montaż oświetlenia led w całej firmie, rekuperacja oraz zmniejszenie ilości odpadów – to tylko nieliczne działania, które podjęliśmy, aby nasza produkcja była bardziej przyjazna środowisku. W planach mamy także inne pomysły, o których będziemy Was wkrótce informować.

Niebawem zredukujemy także zużycie plastiku w naszym cateringu aż o 20%, serwując jeden z 5 Posiłków Dziennie w ekologicznym opakowaniu. Bez dodatkowych opłat ze strony klienta.

W naszym zespole mamy czworo świeżo upieczonych międzynarodowych ekspertów ds. Czystszej Produkcji.

Razem dbajmy o środowisko!

Zamów
teraz!