Dieta Pudełkowa Bełchatów

Jesteśmy firmą cateringową, która oferuje zbilansowane diety pudełkowe dostarczane do domu, biura lub pod dowolny inny podany adres. 5 Posiłków Dziennie zapewnia idealne odżywianie, dopasowane do Twojego stylu życia w Bełchatowie i okolicach, oraz w ponad 4000 innych miast w Polsce. Stworzyliśmy idealny sposób dbania o zdrowy tryb życia, łącząc zdrowe jedzenie i wygodę. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bełchatowa do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Oszczędność czasu i korzyści płynące z cateringu

5 Posiłków Dziennie zapewnia dostawę cateringu dietetycznego bezpośrednio do Twojego domu lub biura. Oferujemy szeroki wybór smacznych i jakościowych potraw, które wygodnie zamówisz przez Internet. Z naszego cateringu korzystają osoby o różnych gustach i potrzebach – wegetarianie, weganie, sportowcy, dzieci i młodzież, miłośnicy diety keto czy postu przerywanego, a także osoby cierpiące na cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto lub nietolerancję glutenu i laktozy

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Dieta pudełkowa 5 PD jest hitem

Chcieliśmy sprostać wyzwaniom współczesnego życia. Dlatego też, naszym głównym celem jest stworzenie diety pudełkowej, która łączy zdrowe odżywianie i wygodę. Chcemy, aby ludzie czuli się zadowoleni z gotowych diet pudełkowych, które dostarczamy. Stawiamy na to, aby zapewnić najwyższej jakości żywność i idealne zbilansowanie diety. Pozwól nam pomóc Ci w budowaniu nawyków żywieniowych w pięknym mieście, jakim jest Bełchatów i okolicach – w Twoim najbliższym środowisku. Przekonaj się, że pudełka od 5 Posiłków Dziennie to prawdziwy hit!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Twoje Smaczne posiłki z 5 PD

U nas, każdego dnia możesz posmakować innego posiłku z różnych kuchni. Zawsze korzystamy ze świeżych produktów i najlepszych lokalnych dostawców dla najwyższej jakości dań. 5 PD zapewnia doskonałe posiłki, które smakują jak w restauracji. Odżywiaj się zdrowo i korzystaj z wygodnego cateringu dietetycznego w Bełchatowie! 

Korzystaj z diet pudełkowych tak, jak lubisz – złóż zamówienie na cały tydzień czy miesiąc, albo tylko na wybrane przez Ciebie dni. Dostarczymy je zgodnie z Twoim życzeniem, abyś mógł się nimi delektować, kiedy zechcesz.

Diety dowozimy do miejscowości: Bełchatów oraz Zawady.