Dieta Pudełkowa Dąbrowa Górnicza

Kiedy myślimy o zdrowym żywieniu, często przychodzi nam do głowy niezliczona liczba czasochłonnych i wymagających pracy zadań takich jak chodzenie po sklepach, wybieranie najlepszych składników, drobiazgowe liczenie kalorii, gotowanie produktów itd. 5 Posiłków Dziennie zatroszczy się o twoje żywienie i zaoszczędzi czas, jakie poświęcałeś na ogarnianie wszystkiego. 

Jakościowe i smaczne, a do tego zdrowe posiłki, które dostarczamy sprawią, że możesz zająć się innymi ważnymi sprawami. Nasz catering w mieście Dąbrowa Górnicza i okolicy, oraz w ponad 4000 innych miast w Polsce, pozwoli dostosować dietę do potrzeb, stanu zdrowia lub upodobań smakowych

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Dobierz catering do swoich potrzeb żywieniowych

Jeżeli poszukujesz dla siebie najlepszego dietetycznego cateringu, 5PD jest w stanie zapewnić wsparcie w odnalezieniu odpowiedniego planu. Oferujemy szeroki wybór diet – od wegetariańskich czy dedykowanych osobom aktywnym po keto, post przerywany i dietę stworzoną z myślą o najmłodszych. Dobierzesz także odpowiednią dietę, jeśli Twoje zdrowie wymaga szczególnego traktowania. Wśród pudełek mamy propozycje optymalne dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia i nietolerancja laktozy. Nasze pudełka pomogą też w uzyskaniu wymarzonej masy ciała i stylu życia, bez wychodzenia z domu. 

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Przekonaj się sam, jak wygodne jest korzystanie z cateringu 5PD

Korzystanie z cateringu 5PD to gwarancja, że dostaniesz świeże, smaczne posiłki przygotowane przez dietetyków klinicznych, zawsze zgodnie z Twoimi życzeniami. Prawdopodobnie doskonale rozumiesz, jak bardzo wymagający jest zdrowy tryb życia i widzisz ile czasu można zaoszczędzić i poświęcić na inne aktywności za pomocą cateringu dietetycznego. Postaw na własną wygodę! Nie czekaj więc dłużej i przekonaj się, jakie korzyści możesz uzyskać dzięki pudełkom w mieście Dąbrowa Górnicza i okolicach oraz w 4000 innych miast w Polsce. Zaopatrz się w doskonałe w smaku, jakościowe posiłki i  ciesz się zdrowym oraz smacznym żywieniem każdego dnia. Skorzystaj z oferty 5PD już dziś!