Dieta Pudełkowa Bolesławiec

Utrzymanie zdrowego stylu życia w dzisiejszych czasach nie jest takie łatwe – ważne jest poświęcenie odpowiedniej ilości czasu na odpowiednią dietę oraz ćwiczenia fizyczne. Problemem jest to, że szybkie tempo życia utrudnia nam zadbanie o siebie. Na szczęście mieszkańcy Bolesławca i okolic mogą skorzystać z diety pudełkowej 5 Posiłków Dziennie, która zapewnia wszystko, czego organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Oferujemy nasze usługi w ponad 4000 miast w całej Polsce! 

Korzyści z diety pudełkowej oprócz wyeliminowania konieczności samodzielnego gotowania są liczne. Przede wszystkim oszczędność czasu jest ogromna – zapomnij o spędzaniu godzin w sklepach spożywczych lub długim gotowaniu posiłków. Dietetycy z 5 Posiłków Dziennie przygotują zbilansowane posiłki dla Ciebie, przestrzegając Twoich preferencji dotyczących diety, to czy jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, dzieckiem, stosujesz dietę ketogeniczną lub post przerywany – nie ma dla nas różnicy. Nasze cateringi dietetyczne można dopasować także do potrzeb osób chorych na cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto, celiakię i nietolerancję laktozy. 

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Dania jak w restauracjach, zawsze świeże produkty i niska cena

Zbilansowane diety dostarczane przez 5 Posiłków Dziennie to nieskończone możliwości smacznego jedzenia. Wszystkie składniki pochodzą od sprawdzonych dostawców, rygorystycznie kontrolowanych dla zapewnienia najbardziej jakościowych i pysznych produktów do gotowania. Każdego dnia otrzymasz smaczne i świeże dania gotowe do spożycia! Cena również jest bardzo atrakcyjna – w porównaniu do restauracji oferujemy często niższe ceny za dania podobnej jakości. 

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Zmień dietę na zdrowszą

Życie jest zbyt krótkie, by je tracić na przeszukiwanie sklepów, gotowanie posiłków i liczenie kalorii lub składników mineralnych w diecie. W 5 PD zrozumiemy Twoje preferencje kulinarne i zdrowotne. Masz możliwość wyboru diety pudełkowej dopasowanej do Ciebie i składającej się z przepysznych dań. Dzięki temu unikasz stresów związanych z przygotowywaniem posiłków. Wypróbuj naszą ofertę cateringu dietetycznego i zaoszczędź czas na wybór menu, zakup produktów i ich gotowanie