Dieta Pudełkowa Brzeg

5 Posiłków Dziennie to dieta pudełkowa dostępna dla osób z Brzegu i okolic. Przygotowujemy każdy posiłek specjalnie dla Ciebie, zgodnie z zaleceniami dietetyków klinicznych, uwzględniając Twój wybrany plan żywieniowy, upodobania i wymagania. Nasze dania zaopatrują  Cię w odpowiednią ilość kalorii, abyś miał energię na cały dzień. Klientom oferujemy dostawę do domu, biura lub pod dowolny podany adres, a także dostęp do aplikacji kalkulatora kalorii, która pomaga w dopasowaniu wybranego programu żywieniowego do swoich potrzeb. 

Zalety korzystania z cateringu dietetycznego 5 PD

Nasz catering dietetyczny daje możliwość dostosowania posiłków dla każdej osoby. Dzięki temu mamy pewność, że zarówno dorosły, jak i dziecko, je smacznie i zdrowo. Dlaczego warto nam zaufać? Każdy z naszych posiłków jest doskonały w smaku, zawsze przygotowany ze świeżych i jakościowych produktów. To prawdziwy luksus dla Twoich kubków smakowych i Twojego zdrowia. U nas możesz wybrać menu, w swoim stylu, a do tego taniej niż w restauracji – obojętnie czy jesteś wegetarianinem, weganinem, cukrzykiem, insulinoopornym, osobą z Hashimoto, celiakią lub z nietolerancją laktozy. Mamy propozycje, które przypadną do gustu każdemu, bez względu na to, jakie są jego indywidualne potrzeby!

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Zacznij jeść smacznie i zdrowo

U nas możesz cieszyć się z wielu zalet pudełkowego cateringu dietetycznego. Oszczędzasz czas, bo nie musisz liczyć kalorii, planować zakupów, chodzić do sklepu i spędzać godzin nad garami. Realizujemy Twoje zamówienie zgodnie z wybranym przez Ciebie harmonogramem, przygotowując smaczne, zdrowe i świeże dania. Nie musisz się więcej martwić o to, co jeść, pilnować makro itd. Okaż szacunek swojemu ciału i zdrowiu i skorzystaj z oferty naszego cateringu dietetycznego w mieście Brzeg. 5 Posiłków Dziennie gwarantuje najlepsze diety w przystępnej cenie. Zostań naszym klientem i skorzystaj z naszych usług!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Diety dowozimy do miejscowości: Brzeg, Brzezina, Lipki, Małujowice, Skarbimierz, Skarbimierz-Osiedle, Zielęcice oraz Żłobizna.