Dieta Pudełkowa Bytom

Masz wiele wspaniałych powodów, by skorzystać z cateringu dietetycznego 5PD. Wygodnie zamawiaj diety z dostawą do Bytomia i okolic, bez marnowania swojego czasu. Dbamy o to, by zawsze terminowo dostarczyć posiłki prosto do Twojego domu czy do biura. Oszczędź czas i wybierz jeden z naszych planów dietetycznych, który będzie najlepiej dopasowany do Twojego stylu życia. Oferta 5 Posiłków Dziennie zaskakuje jakością oraz smakiem – każdy posiłek jest starannie przygotowany i pakowany, a w razie potrzeby można dostosować jadłospis do swoich preferencji. To rozwiązanie idealne!

Przekonaj się o tym, jak bardzo dieta pudełkowa ułatwi Ci życie!

Korzystając z pudełek od 5 Posiłków Dziennie oszczędzasz czas, który marnowałbyś na pójście do sklepu czy też na gotowanie. Dla naszych klientów mamy wiele specjalnych diet, które szybko poprawią ich zdrowie i samopoczucie – takich jak np. wegetariańska, wegańska, sportowa, dla dzieci czy też dieta ketogeniczna lub post przerywany. Co więcej, 5 PD oferuje również diety przygotowane specjalnie dla osób z problemami otyłości czy też różnymi chorobami jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia, nietolerancja glutenu czy laktozy. Pamiętaj też, że 5 PD to nie tylko dieta pudełkowa dla Bytomia – działamy także w ponad 4000 innych miast w Polsce.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Ciesz się smacznymi i zdrowymi posiłkami każdego dnia

Jeśli chodzi o jakość – jesteśmy przekonani, że nasze specjalnie przygotowane dania dorównują tym z restauracji. Stosujemy tylko świeże produkty, które są ciągle monitorowane pod kątem jakościowym. Dzięki zróżnicowanej ofercie posiłkowej, dostępnej za pośrednictwem witryny internetowej 5 Posiłków Dziennie, za każdym razem możesz wybrać coś pysznego i zdrowego

Wybierz swoje ulubione zapachy, smaki oraz gatunki potraw i złóż zamówienie. Pamiętaj, że to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych, a także dla kogokolwiek, kto chce poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Skorzystaj z naszej oferty już dziś.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie