Dieta Pudełkowa Chorzów

Nasz catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie i dobre samopoczucie. Dostarczamy najwyższej jakości posiłki, opracowane przez dietetyków klinicznych, w Chorzowie oraz w ponad 4000 innych miast w Polsce. Z punktu widzenia oszczędności czasu, atrakcyjności dla użytkownika oraz kompleksowości diety, dieta pudełkowa to idealny wybór.

Catering oferuje wiele elastycznych opcji żywienia, dostosowanych do różnorodnych potrzeb. Wegetarianin, sportowiec, dziecko, fan keto lub postu przerywanego – u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Świeżo przygotowane posiłki będą dostosowane do Twoich potrzeb żywieniowych! Dzięki naszej ofercie łatwo jest dopasować dietę do swojego stylu życia – przekonaj się o tym osobiście.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Niezależnie od stylu życia dieta 5PD zawsze będzie doskonała w smaku

Oferujemy jakościowe posiłki warte każdej złotówki, a współpracując z lokalnymi producentami zapewniamy porcję świeżości każdego dnia. Dieta pudełkowa jest przyjazna nie tylko dla osób zdrowych, ale również chorych na cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto, celiakię czy też nietolerancję laktozy. Niezależnie od tego, na jakie dania się zdecydujesz, możesz mieć pewność tego, że będą one doskonałe w smaku i zadowolą nawet największych smakoszy.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Kalkulator kalorii przygotowany specjalnie dla Ciebie

Klienci naszej firmy są w stanie na stronie samodzielnie wybrać odpowiednią kaloryczność diety za pomocą specjalnie przygotowanego kalkulatora kalorii. Wyliczenia są dokonywane na podstawie Twojego wzrostu, wagi, stylu życia oraz aktywności fizycznej. Tym samym jeszcze lepiej odpowiadamy na potrzeby użytkowników, którzy chcą cieszyć się jakościowymi posiłkami, oszczędzając swój cenny czas.

Dieta pudełkowa 5 Posiłków Dziennie to doskonały wybór

Dla naszych klientów opracowaliśmy wiele fantastycznych przepisów, które zachwycą nawet najbardziej wymagające osoby. Dbamy o to, aby zawsze wychodzić naprzeciw wszelkim oczekiwaniom – Twoje zdrowie i zadowolenie są dla nas najważniejsze!

Uzyskaj wyjątkowe doświadczenie w codziennej diecie i nie skąp sobie zdrowia oraz smacznych posiłków – zamów catering dietetyczny 5 Posiłków Dziennie! Ponadto, zapewniamy darmową dostawę do domu, biura lub dowolnego wskazanego adresu w Chorzowie i okolicach.