Dieta Pudełkowa Częstochowa

Częstochowa to miasto, w którym zdrowe jedzenie możesz mieć na wyciągnięcie ręki. W pracy czy w domu, jeśli marzysz o zdrowym, jakościowym i odpowiednio zbilansowanym posiłku, możesz na nas liczyć. Catering dietetyczny 5 Posiłków Dziennie jest wspaniałą opcją odżywiania się w Częstochowie i okolicach! Dostarczamy pudełka w Częstochowie i okolicach oraz w ponad 4000 miast w całym kraju. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zdrowe odżywianie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Chcesz nauczyć się zdrowego odżywiania krok po kroku, a przy tym zaoszczędzić czas? Praca, rodzina, dom i obowiązki – wszystko sprawia, że nie masz czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków. Catering od 5 Posiłków Dziennie oferuje dobrze zbilansowane posiłki, zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami. Możesz podróżować wraz z nami do wspaniałego świata zdrowia i szczupłej sylwetki – jedząc smaczne i dobrze zbilansowane dania bez względu na to, czy jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, dzieckiem czy też pragniesz przejść na dietę odpowiednią w przypadku chorób takich jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy też nietolerancja glutenu i laktozy.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Zamiast gotowania - catering dietetyczny 5 PD w Częstochowie

Catering dietetyczny 5 Posiłków Dziennie pomaga w oszczędzaniu czasu na gotowanie i kupowanie produktów. Z nami zyskujesz! Twoje posiłki będą dostarczone do domu, biura lub pod dowolny inny adres. Ucieszysz się z jakościowych, pysznych i doskonałych w smaku dań jak w restauracjach, starannie przygotowywanych przez dietetyków klinicznych, po to aby zapewnić Ci jak najlepszy smak w zgodzie z wybraną kalorycznością. 5 Posiłków Dziennie to smaczne, proste i wygodne rozwiązanie!

Masz ochotę wypróbować plan żywieniowy dopasowany do Ciebie? Zamów dietę pudełkową od 5PD i pomyśl o swoim zdrowiu oraz o szczupłej sylwetce. Użyj naszego kalkulatora kalorii do wybrania odpowiedniego planu żywieniowego i skorzystaj z naszych usług – szybko, smacznie i zdrowo.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie