Dieta Pudełkowa Ełk

Poznaj odpowiedź 5 Posiłków Dziennie na potrzeby dzisiejszych czasów w zakresie żywienia.  Dostarczamy wyśmienite diety pudełkowe klientom z Białogardu i wielu innych miast w Polsce. Zapewniamy wysokiej jakości posiłki pełne wartości odżywczych, układane przez dietetyków klinicznych. Dania przygotowujemy zawsze ze świeżych produktów, które pozwolą Ci dobrze się czuć i które z całą pewnością zaskoczą Cię swoim smakiem

Oszczędzaj czas!

Oszczędź swój czas i sięgnij po wysokiej jakości dania od 5 PD. Nasz catering dietetyczny daje wszystkim mieszkańcom Ełku i okolic możliwość oszczędności czasu i odczuwania zadowolenia z zamawianych posiłków. Nasze dostawy zastępują cały proces przygotowywania posiłków – od kupowania składników, przez obliczanie kaloryczności dań, aż po ich przygotowanie i dostawę do Twojego domu lub biura. Gwarantujemy wyśmienity smak każdego z pudełek!

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Dopasuj diety do swojego stylu życia

Catering dietetyczny 5 Posiłków Dziennie zapewni Ci najwyższy komfort dopasowania diety do wymagań Twojego stylu życia. Wybierz spośród wielu dostępnych diet – również najbardziej popularnych dziś, takich jak: wegetariańska, ketogeniczna, post przerywany itd. Możesz nawet dostosować nasze diety do potrzeb żywienia w szeregu chorób takich jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, nietolerancja glutenu czy laktozy. Dodatkowo dopasujesz do siebie ilość posiłków, kaloryczność, czy dni dostaw.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

5 Posiłków Dziennie do Twojej dyspozycji w ponad 4000 Miast

Zapewniamy klientom dostęp do zdrowych dań w ponad 4000 miast w całej Polsce. Możesz mieć pewność, że zamówione posiłki zawsze będą świeże i smaczne. Zakupiony catering wygodnie dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

Jeśli jesteś w Ełku, z chęcią Ci pomożemy. Polecamy się singlom, parom, a nawet całym rodzinom. Zapoznaj się z naszym menu, wybierz dietę dla siebie i już dziś skorzystaj z naszej oferty cateringu dietetycznego – ciesz się pysznymi posiłkami i oszczędź swój czas!