Dieta Pudełkowa Gliwice

W 5 Posiłków Dziennie wiemy, że w dzisiejszym świecie, pełnym obowiązków i zaplanowanym co do sekundy, oszczędzanie czasu jest jedną z najcenniejszych rzeczy. Dlatego stworzyliśmy nasz catering dietetyczny, aby pomóc klientom w zdrowym odżywianiu i odkrywaniu nowych doznań kulinarnych, bez tracenia czasu na przygotowywanie posiłków.  U nas każdy znajdzie catering dla siebie. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci dopasować dietę Twojego stylu życia – przekonaj się o tym osobiście, składając zamówienie już dziś.

Catering dietetyczny dla każdego

Dzięki naszemu cateringowi dietetycznemu w Gliwicach, w każdej chwili możesz zamówić jakościowe posiłki, które są bezpieczne dla Twojego zdrowia. Wszystkie produkty, z których tworzymy nasze dania, są świeże i wyróżniające się najwyższą jakością. Nasi dietetycy kliniczni stworzyli programy żywieniowe, aby każdy mógł wybrać najbardziej odpowiednią dla swoich potrzeb. Mamy diety keto, wege, dla sportowców, dzieci, osób z różnymi chorobami itd.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Zamów doskonałe w smaku i zdrowe jedzenie już teraz

U nas możesz wybrać kaloryczność posiłków dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii.  Skorzystaj z dostawy do domu lub biura w Gliwicach, okolicach oraz w ponad 4000 miast w całej Polsce. Nie musisz się o nic martwić, bo zamówienia będą dostarczone prosto pod Twoje drzwi! Próbując cateringu dietetycznego od 5 Posiłków Dziennie, odkryjesz jak smaczne i pełne witamin mogą być Twoje posiłki! 

Odkryj nową jakość diet pudełkowych. Dowiedz się więcej o ofercie 5PD i spróbuj naszych dań już dziś! Zdrowie i doskonałe smaki czekają na Ciebie!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Dowozimy do miejscowości: Chudów, Gierałtowice, Paniówki, Przyszowice, Gliwice, Knurów.