Dieta Pudełkowa Grudziądz

5 Posiłków Dziennie, dostarcza dostosowaną do potrzeb klienta dietę w Grudziądzu, jego okolicach oraz w ponad 4000 innych miastach w Polsce. Dzięki cateringowi dietetycznemu już teraz możesz pozwolić sobie na odżywianie na wyższym poziomie, bez całego stresu i bałaganu w kuchni! Wszystko z zachowaniem jakości i bez poświęcania cennego czasu na samodzielne planowanie i przygotowywanie zdrowych posiłków

Zalety diety pudełkowej

Dieta pudełkowa to doskonały sposób dostarczenia zdrowych posiłków każdej zainteresowanej osobie. Jednym z największych jej atutów jest brak konieczności wyrabiania nawyków związanych z samodzielnym planowaniem posiłków i gotowaniem. Nasza firma zawsze stawia na najwyższą jakość: diety przygotowywane są wyłącznie przez dietetyków klinicznych – specjalistów z branży żywieniowej. 5 Posiłków Dziennie zapewni Ci smaczne, zdrowe i dostosowane do Twoich upodobań posiłki, zarówno codzienne, jak i w wybrane przez Ciebie dni tygodnia. Pudełka dowozimy do mieszkań, domów, biur oraz pod dowolnie wskazany adres.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Oszczędność czasu z 5 Posiłków Dziennie!

Z nami możesz zaoszczędzić czas na kupowaniu produktów, ich szykowaniu, gotowaniu, liczeniu kalorii oraz samodzielnym planowaniu posiłków. Przygotowane przez nas diety pudełkowe ułatwiają zdrowy styl życia klientów i stanowią odpowiedź na potrzeby osób, które nie mają czasu na codzienne gotowanie. A co jeśli przy okazji oszczędzasz pieniądze? Idealnie dobrana dieta pozwala uniknąć zbędnego wydawania kasy na posiłki, a także marnowania jedzenia. 5 Posiłków Dziennie to Twój sprawdzony partner!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Dopasowanie diety do stylu życia

U nas możesz dopasować swoją dietę ze względu na poziom aktywności lub wybrany sposób żywienia (np. wege). Udostępniamy kalkulator kalorii, dzięki któremu bez problemu wybierzesz odpowiednią ilość dziennej energii dla siebie. Dobierz pudełka do swojego stylu życia: wegetarianin, weganin, sporowiec, keto, post przerywany; lub choroby: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia  czy nietolerancja laktozy. 

Nasze posiłki przygotowywane są zawsze ze świeżych produktów. Zawsze przygotowujemy je starannie i zgodnie z zaleceniami naszych dietetyków. Jedząc nasze dania, będziesz miał wrażenie, jakbyś siedział w najlepszej restauracji.

Pójdź z nami w stronę zdrowego stylu życia w Grudziądzu

5 Posiłków Dziennie z radością zaserwują Ci niepowtarzalną przygodę z dietą. Zaufaj nam, abyś mógł długo cieszyć się zdrowymi i pysznymi posiłkami. Skorzystaj z naszej usługi i poczuj się zdrowo i o wiele lepiej niż dotychczas. Dzięki 5 PD w Grudziądzu oraz w ponad 4000 innych miast w Polsce możesz cieszyć się jedzeniem przygotowywanym specjalnie dla Ciebie! Sprawdź nas już dziś i zamów dostosowaną do Twoich potrzeb dietę.

Dostarczamy do okolicznych miejscowości: Gać, Lisie Kąty, Mokre, Nowa Wieś, Parski, Pieńki Królewskie, Świerkocin.