Dieta Pudełkowa Inowrocław

Oszczędź czas i energii dzięki cateringowi dietetycznemu z 5 Posiłków Dziennie! Stres, pęd i brak czasu – większość ludzi w Inowrocławiu doświadcza tych samych problemów. Aby Ci pomóc, 5 Posiłków Dziennie oferuje usługę cateringu dietetycznego, którą pokochasz od pierwszego kęsa! Nie musisz już tracić cennego czasu na robienie zakupów i gotowanie – zapewnimy wszystko, czego potrzebujesz, aby zdrowo i smacznie zjeść.

Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza

Codzienne zamawianie z naszego cateringu jest łatwe i szybkie. Wiemy, jak ważny jest Twój czas, dlatego nasza usługa pozwala Ci zaoszczędzić czas i energię. Realizujemy dostawy nie tylko w Inowrocławiu, ale także w okolicznych miejscowościach, przez cały rok. Z naszych diet pudełkowych korzysta liczne grono zadowolonych klientów z ponad 4000 różnych miast w całej Polsce. Dołącz do nich i Ty!

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Zamów doskonałe w smaku, zdrowe posiłki z cateringu 5PD

Ciesz się smacznym i świeżym posiłkiem z naszego cateringu, który będzie smakował niczym w najlepszej restauracji! Trzymanie się zdrowej diety nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Każdy posiłek zawiera  wszystkie potrzebne składniki odżywcze, co daje pewność, że zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze się czuć. 

Nasza oferta jest naprawdę zróżnicowana. Możesz dopasować menu do swojego stylu życia, bez względu na to, czy jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, dzieckiem, osobą stosującą dietę keto lub post przerywany. Nie zapomnieliśmy także o klientach z problemami zdrowotnymi. Mamy diety, które pomagają lepiej się poczuć osobom z cukrzycą, insulinoopornością, Hashimoto, celiakią i nietolerancją laktozy.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Zdrowo, smacznie i na czas – catering dietetyczny z to najlepsza opcja

Wybierz catering dietetyczny 5 Posiłków Dziennie! Postaw na sprawdzoną markę i zaufanie do jakościowych oraz pysznych dań, które do Ciebie dotrą zawsze na czas! Wiele osób nie lubi stresu związanego z gotowaniem i organizacją jedzenia, dlatego możemy zadbać o wszystko za Ciebie. Otrzymasz dania gotowe do spożycia, a dzięki nim poczujesz się pełen sił i zdrowo odżywiony. Nasza świadomość zdrowego odżywiania i kulinarne umiejętności sprawiają, że 5 PD to bogate menu i ciekawe kompozycje potraw. Jesteśmy przekonani, że nasze dania szybko staną się ulubioną częścią Twojej codziennej rutyny.

Poznaj smaczny i zdrowy catering dietetyczny w Inowrocławiu i jego okolicach (dostępny również w ponad 4000 innych miastach w całej Polsce). Zamów nasze diety pudełkowe i ciesz się jakościowymi, pysznymi i zdrowymi posiłkami każdego dnia! Wybierz 5 PD i odkryj, jak jedzenie może być zdrowe, smaczne, a zarazem wygodne!

Dostarczamy do miejscowości: Batkowo, Cieślin, Inowrocław, Jacewo, Jaksice, Kłopot, Kruśliwiec, Miechowice, Sławęcinek, Tupadły.