Dieta Pudełkowa Jaworzno

Zdrowe odżywianie stało się teraz jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze dzięki firmie 5 Posiłków Dziennie, która oferuje w Jaworznie i okolicach najlepszy catering dietetyczny. Dostarczamy naszym klientom wyśmienite, zdrowe dania, które można zamówić bez wychodzenia z domu. Co więcej, dostarczamy posiłki w ponad 4000 miast w Polsce. 

U nas każdy znajdzie odpowiednie menu dla siebie

Korzystając z usług 5PD, możesz wybrać idealne dania dla siebie i swojej rodziny. Co to oznacza w praktyce? Wybór! Możesz wybrać dania, które są dopasowane do Waszych stylów życia, takich jak wegetarianizm, weganizm, keto, post przerywany itp. Świeże dania są przygotowywane przez najlepszych kucharzy i opracowywane wykwalifikowanych dietetyków, co gwarantuje wyśmienity smak i wysoką jakość oraz jedzenia jak w restauracjach.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Catering dietetyczny dla osób z chorobami

Dopasowanie diety do indywidualnych potrzeb jest szczególnie ważne dla osób, które cierpią na różne choroby. W naszej ofercie znajdziesz specjalne posiłki opracowane z myślą o osobach z celiakią, nietolerancją laktozy, cukrzycą, insulinoopornością i chorobami tarczycy. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie odpowiednią dietę, z taką ilością składników odżywczych, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom. 

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Oszczędność czasu - przetestuj diety pudełkowe i zyskaj

Catering dietetyczny świetnie pasuje do dzisiejszych czasów, ponieważ odciąża Cię od spędzania godzin w kuchni na przygotowywanie smacznych i zdrowych potraw. Dzięki naszej usłudze nie potrzebujesz już planować posiłków, liczyć kalorii, a nawet robić zakupów. Dania otrzymasz prosto do Twoich drzwi – w domu lub biurze. Nasze diety pudełkowe zapewniają wszystkie składniki odżywcze, jak dzięki temu masz pewność, że jesz zdrowo.

5PD jest doskonałym wyborem dla osób rozważających zakup cateringu dietetycznego. Zaoszczędzisz dużo czasu i energii, a Twoje potrzeby zostaną zaspokojone. Nasze dania są smaczne, a ponadto zawsze dbamy o jak najlepszą jakość składników. Podaruj sobie i swojej rodzinie catering dietetyczny w Jaworznie i okolicach już teraz!