Dieta Pudełkowa Kołobrzeg

Jesteśmy firmą zajmującą się cateringiem dietetycznym w mieście Kołobrzeg i okolicach. Dostarczamy nasze diety także do ponad 4000 innych miejscowości w całej Polsce. Pragniemy zapewnić naszym klientom catering, który sprawdzi się w ich stylu życia. Zależy nam na tym, aby nasze diety były jakościowe, doskonałe w smaku i zawsze przygotowane ze świeżych produktów. Postaw na zdrowie razem z 5 Posiłków Dziennie i sprawdź jak proste może być dbanie o swoją dietę.

Oszczędzaj czas dzięki cateringowi dietetycznemu od 5PD

Nasz catering pozwala klientom na wybór własnej diety, dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb. Model diety pudełkowej pozwala na szybkie zamawianie posiłków, jednocześnie ułatwiając przestrzeganie odpowiednich wytycznych żywieniowych. Z nami oszczędzasz czas, ponieważ nie musisz stać nad garami. Pozwalamy Ci na łatwe dopasowanie diety do Twojego aktualnego stylu życia, jak również wszystkich Twoich potrzeb. Będziesz mieć również możliwość wyboru diety dostosowanej do Twojej choroby, takiej jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia lub nietolerancja laktozy

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Postaw na jakość i wygodę

Przygotowywane przez nas jedzenie jest zawsze zgodne ze wszystkimi normami bezpieczeństwa spożywczego. Wykorzystujemy tylko świeże produkty, które są selekcjonowane przez specjalistów. Nasza dostawa do domu, biura lub pod dowolny inny adres zawsze dociera na czas – Twoja wygoda to nasz priorytet. 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem zdrowej diety, która idealnie będzie współgrała z Twoim stylem życia, to catering dietetyczny 5 Posiłków Dziennie jest dla Ciebie. Skorzystaj z naszego łatwego sposobu na wprowadzenie zdrowej diety do twojego codziennego jadłospisu. Zaoszczędź czas, wybieraj smaczne jedzenie oraz dopasuj dietę do siebie. Skorzystaj z usług 5PD już dziś!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie