Dieta Pudełkowa Koszalin

Czy potrzebujesz zdrowego pomysłu na posiłki i masz dość przygotowywania ich codziennie własnymi rękami? Świetnie! Zespół 5 Posiłków Dziennie z Koszalina jest gotowy, aby Ci pomóc. Dostarczamy zdrowy catering dietetyczny do domów, biur i innych miejsc w mieście Koszalin i w ponad 4000 innych miejscowości w całej Polsce. Jesteśmy specjalistami w zapewnianiu klientom dietetycznie zbilansowanych posiłków. Poza tym zapewniamy nie tylko smaczne, ale i jakościowe dania, wykonane ze świeżych produktów.

Oszczędność czasu i optymalne zarządzanie dwiema najważniejszymi rzeczami w Twoim życiu: czasem i zdrowiem

Jeśli masz zbyt mało czasu na poszukiwanie odpowiednich przepisów i składników, aby ugotować dobrze zbilansowane posiłki każdego dnia, oferta 5PD może Ci pomóc. Na naszej stronie znajduje się kalkulator kalorii, który może pomóc Ci w szybkim określeniu optymalnej liczby kalorii do osiągnięcia celu odżywiania. Z nami unikniesz też stresu związanego z codziennym gotowaniem. Dodatkowo mamy wiele rodzajów diet pudełkowych, które możesz wybrać zgodnie ze swoim stylem życia. Znajdziesz u nas propozycje np. dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci, osób stosujących dietę keto lub post przerywany. Oferujemy także diety dostosowane do specjalnych potrzeb, na przykład dla osób z nietolerancją glutenu i laktozy, cukrzycą i insulinoopornością.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Jedz jak w restauracji z 5PD

Jeśli pragniesz zjeść posiłek taki jak w restauracji bez wychodzenia z domu, 5 Posiłków Dziennie ma idealne rozwiązanie. U nas możesz wybierać spośród różnych programów dietetycznych i posiłków, które są tak dobrane, aby zapewnić najbardziej smaczne i zdrowe dania. Obiecujemy Ci najlepszy zestaw produktów i wyjątkowy smak. Dzięki wielu możliwościom wyboru wszyscy zainteresowani mogą znaleźć coś dla siebie. 

Polecamy catering dietetyczny, bez względu na to, jaki jest Twój cel odżywiania. Nasza oferta pozwala zaoszczędzić czas, zwiększyć zdrowie i oszczędzać energię. Możemy zapewnić prosty i przyjemny sposób spożywania posiłków, aby odżywianie było łatwe i smaczne. Obecnie dostarczamy nasze cateringi do Koszalina i ponad 4000 innych miast w Polsce, więc nie czekaj ani chwili dłużej – zamów swój i ciesz się jakościowymi, pysznymi posiłkami!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie