Nasza dieta pudełkowa dostarcza Krzyżownikom smaczne i zdrowe posiłki

W 5 Posiłków Dziennie jesteśmy bardzo dumni ze swojej usługi cateringu dietetycznego w mieście Krzyżowniki i jego okolicach, a także w ponad 4000 innych miast w całej Polsce. Przygotowujemy pyszne posiłki, opracowane przez dietetyków klinicznych, które dostarczamy do domu, biura lub dowolnego innego miejsca na terenie Polski.

Postaw na wygodę z dietą pudełkową

Dieta pudełkowa to wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zdrowy styl życia i oszczędność czasu. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich zainteresowanych, począwszy od wegan, wegetarian, sportowców, aż po dzieci i osoby z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy nietolerancje pokarmowe. Za pomocą naszego kalkulatora kalorii możesz wybrać odpowiednią kaloryczność diety, w zależności od potrzeb Twojego organizmu. Nasza dieta z wyborem menu jest hitem, a jej smak sprawia, że czujesz się jak w restauracji

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 35 różnych dań. To ty decydujesz!

Z nami oszczędzasz czas oraz pieniądze

Korzystanie z naszej usługi to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz przeznaczać czasu na kupowanie produktów i gotowanie, a nasza dieta jest zawsze świeża i doskonała w smaku. Jeśli lubisz zdrowe odżywianie, ale nie masz czasu lub ochoty na przygotowywanie posiłków, skorzystaj z naszych usług cateringu dietetycznego w Krzyżownikach. Dzięki naszej usłudze będziesz mógł cieszyć się smacznymi posiłkami, które są dostosowane do Twojego stylu życia i potrzeb. Przejdź na zdrową dietę pudełkową od 5 Posiłków Dziennie już dziś!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie