Dieta Pudełkowa Nowa Sól

Nigdy więcej zmartwień o zdrowe posiłki – 5PD w Nowej Soli 

Jesteśmy firmą cateringową, która specjalizuje się w oferowaniu zbilansowanych i świeżych posiłków dostarczanych do twojego domu, biura lub pod dowolny adres w Nowej Soli i okolicach oraz w ponad 4000 innych miast w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz między innymi diety pudełkowe: wegetariańskie, wegańskie, dla sportowców, dla dzieci, ketogeniczne, a nawet dla osób z chorobami, takich jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy. Każdą z diet możesz szybko i wygodnie zamówić z naszej strony, a my dostarczymy ją prosto pod Twoje drzwi. 

Nigdy więcej gotowania - jakościowe i świeże posiłki

Wybierając nasze menu odkryjesz, jak wiele czasu możesz zaoszczędzić, bez konieczności odwiedzania sklepów, kupowania produktów i gotowania. Możesz cieszyć się doskonałymi w smaku i jakościowymi posiłkami – wszystkie przygotowane jak w restauracji – bez gotowania i sprzątania. Jesteśmy po to, by zapewnić Ci posiłki wysokiej jakości i odpowiednio zbilansowane, dzięki czemu Twój sposób życia będzie wygodny i zdrowy. Nasze dania przygotowują dietetycy kliniczni, więc możesz mieć pewność, że jedząc z nami będziesz mógł cieszyć się jakością posiłku.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Ciesz się zdrowiem z cateringiem dietetycznym 5 Posiłków Dziennie

Korzystając z oferty 5 Posiłków Dziennie w Nowej Soli możesz dopasować swoją dietę do potrzeb, wykorzystując nasz kalkulator kalorii oraz dietę z wyborem menu. Wiemy, że Twoje zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy mógł znaleźć dla nas opcje dopasowane do swojego stylu życia i poziomu aktywności. Dbamy o to, abyś każdego dnia cieszył się świeżą i zdrową żywnością. Nie czekaj, zamów dziś swoją ulubioną dietę z 5PD i ciesz się ze smacznych i zdrowych posiłków bez martwienia się o gotowanie!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Dowozimy do Nowej Soli i okolicznych miejscowości: Czasław, Konradowo, Ługi, Modrzyca, Otyń, Zakęcie.