Dieta Pudełkowa Oleśnica

W 5 Posiłków Dziennie dostarczamy wysoce jakościowe posiłki dla miasta Oleśnica oraz okolic, a także ponad 4 000 innych miast na terenie całej Polski. Dzięki szerokiej ofercie łatwo możesz wybrać odpowiednią dietę, zgodnie z potrzebami i wymogami kalorii Twojego organizmu. Wybierając nasz catering dietetyczny, możesz zaoszczędzić cenny czas, nie martwiąc się o zakup potrzebnych produktów i przygotowanie skomplikowanych posiłków. Potwierdzają to zadowoleni klienci, którzy regularnie korzystają z naszych usług.

Zaoszczędź czas i ciesz się doskonałą dietą

Dzięki dostawom naszego cateringu dietetycznego, możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu i skorzystać z łatwego wyboru jakościowych posiłków. Za pomocą naszego kalkulatora kalorii możesz przystosować swoją dietę Twoich potrzeb. Mamy propozycje dla osób, które wybrały różne style życia, posiłki są dostępne w wersji wegetariańskiej, wegańskiej, sportowej czy keto. Mamy nawet diety dla dzieci czy osób chorych (cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia i nietolerancja laktozy). 

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Zdrowy i satysfakcjonujący posiłek już dziś!

Nasz catering dietetyczny w Oleśnicy to wyśmienite posiłki stworzone przez dietetyków klinicznych. Wszystkie dania cechują się sporą różnorodnością żywnościową oraz doskonałym smakiem. Wybór jest zawsze duży – zarówno w przypadku dostarczenia posiłków przez cały tydzień, jak i wyłącznie w określone dni, możesz skomponować menu posiłków, które będą smakować Ci najlepiej. Wypróbuj nas i ciesz się zdrowym, smacznym i pysznym odżywianiem, już dziś!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Dzięki nam możesz zapomnieć o konieczności gotowania, liczenia kalorii i kupowania produktów spożywczych. Catering 5 Posiłków Dziennie to innowacyjna koncepcja, dzięki której wyeliminujesz nadmierne ilości obowiązków z Twojego życia codziennego. Skorzystanie z naszego cateringu dietetycznego to innowacyjny sposób na odżywianie oraz dbanie o zdrowie. Przekonaj się sam i stań się klientem 5 PD już dziś!