Dieta Pudełkowa Opole

Zapomnij o codziennych zakupach dzięki diecie pudełkowej z dostawą. To najwygodniejsze rozwiązanie, na jakie możesz się zdecydować! Catering dietetyczny 5 PD, dostarczany bezpośrednio do domu, biura lub pod dowolny adres, to oszczędność czasu i pieniędzy. Stawiamy na żywność najwyższej jakości, a nasze programy dietetyczne są przygotowywane przez wykwalifikowaną kadrę dietetyków. Z naszą usługą możesz cieszyć się zdrowymi i jakościowymi posiłkami każdego dnia bez konieczności codziennych zakupów i gotowania. Sieć dostaw działa nie tylko w mieście Opole i jego okolicach, ale także w ponad 4000 innych miejsc w Polsce. Sprawdź sam!

Skorzystaj z kalkulatora kalorii 5 PD i dostosuj dietę do swojego stylu życia

Niemalże od zaraz możesz cieszyć się dietą dopasowaną do Twoich potrzeb i stylu życia. Korzystając z usług 5 Posiłków Dziennie, będziesz mieć możliwość wyboru spośród wielu dostępnych diet. Wegetarianin, weganin, mięsożerca, dziecko, sportowieckażdy klient jest dla nas tak samo ważny! Dodatkowo udostępniamy kalkulator kalorii, który pozwala wybrać odpowiednią dla Ciebie kaloryczność planu, abyś mógł uzyskać optymalny rezultat, na jakim Ci zależy. Myślimy także o osobach cierpiących na niektóre dolegliwości i zapewniamy diety, które pasują do specjalnych potrzeb zdrowotnych – możesz wybrać plan żywieniowy odpowiedni w przypadku cukrzycy, insulinooporności, celiakii, Hashimoto, a nawet nietolerancji laktozy. 

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Pyszne dania jak w restauracjach w Twoim domu

Klienci 5 PD cenią sobie smaki doskonałych dań, przygotowanych z najwyższej jakości produktów. Wybierając opcję diety z wyborem menu, zyskasz dostęp do szerokiego asortymentu jakościowych dań dostosowanych do Twoich potrzeb. Ciesz się bogactwem smaków, aromatów i kolorów, bez stresu i spędzania godzin w kuchni! 

Zalety naszych diet pudełkowych to między innymi oszczędność czasu, świeże i najwyższej jakości produkty, a także możliwość dopasowania posiłków do swoich indywidualnych potrzeb. Z 5 PD możesz mieć dietetyczne posiłki w zasięgu ręki i zaspokoić swoje smakowe potrzeby – niezależnie od miejsca zamieszkania. Dlaczego więc nie skorzystać z tej wyjątkowej okazji? Złóż zamówienie i zacznij cieszyć się zdrowymi i smacznymi daniami!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Dowozimy do Opola oraz mniejszych miejscowości: Żelazna, Dobrzeń Mały, Dobrzeń Wielki, Dziekaństwo, Osiny, Biadacz, Kępa, Luboszyce, Chrzowice, Folwark, Górki, Zawada.