Dieta Pudełkowa Pabianice

Nasz catering dietetyczny kładzie nacisk na jakość, smak i dopasowanie posiłków do stylu życia naszych klientów – bez względu na to, czy są to wegetarianie, weganie, sportowcy czy też osoby z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy. Mamy gotową odpowiedź na różnorodne potrzeby. Oferujemy dostawę do domu, biura czy pod inny podany adres, w Pabianicach i okolicach, jak również do ponad 4000 miast w całej Polsce. 

Zaoszczędź czas na gotowanie, skorzystaj z 5 PD!

Jeśli chcesz skorzystać z cateringu dietetycznego i cieszyć się pysznymi i jakościowymi daniami jak z restauracji, to 5 Posiłków Dziennie jest dla Ciebie i Twojej rodziny najlepszym wyborem! Możesz wybrać dowolny plan z naszego menu. Wszystkie posiłki są planowane i opracowywane przez naszych dietetyków klinicznych i mogą być w wygodny sposób dostarczane do Twojego domu lub biura. Co ważniejsze, udostępniamy na naszej stronie kalkulator kalorii, dzięki któremu możesz wybrać odpowiednią kaloryczność diety, najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Już dziś zamów catering dietetyczny 5 PD - szybko, smacznie i wygodnie

Dzięki 5 Posiłków Dziennie możesz cieszyć się pysznymi i zdrowymi posiłkami, dopasowanymi do Twojego stylu życia i potrzeb. Planujesz długi dzień w pracy? Wychodzisz po południu ze znajomymi? Z nami nic Cię nie zaskoczy. Nie musisz martwić się już gotowaniem – po prostu zdecyduj się na catering dietetyczny 5 PD i odkryj prostotę i wygodę gotowania bez kuchennego bałaganu. Odkryj najlepszą jakość i smaczne posiłki przygotowane dla Ciebie i Twojej rodziny, dostarczone tam, gdzie potrzebujesz. Zamów dziś 5 PD i zacznij zmieniać swoje życie!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Dowozimy do Pabianic oraz okolicznych miejscowości: Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Nowa Gadka, Wola Zaradzyńska, Babiczki, Florentynów, Gorzew, Górka Pabianicka, Okołowice, Pabianice, Petrykozy, Szynkielew, Świątniki.