Dieta Pudełkowa Piekary Śląskie

Świat cateringu dietetycznego trafił dzięki nam także do Piekar Śląskich! Jesteśmy przekonani, że lokalna społeczność w Piekarach Śląskich otrzyma wyjątkową i skuteczną opcję żywienia dzięki usłudze cateringu od 5 Posiłków Dziennie. Chcemy zaprezentować zalety i wyjątkowość naszych usług, które pomogą Ci spróbować świeżych i zdrowych posiłków bez wychodzenia z domu.

Oszczędzaj czas – 5 Posiłków Dziennie odpowiada na Twoje indywidualne potrzeby

5PD oferuje możliwość dopasowania diety do konkretnego stylu życia. To bez znaczenia czy jesteś wegetarianinem, weganinem, dorosłym, dzieckiem, czy eksperymentujesz z dietą keto lub IF. Wszystkie te opcje (i wiele innych!) są dostępne na naszej stronie. Poza tym, nasze posiłki są dopasowane do szczególnych wymagań pacjentów cierpiących na choroby takie jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto lub celiakia czy nietolerancja laktozy. 

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Zdrowie i wygoda w przystępnych cenach - zamów dietę pudełkową

Zdrowie w przystępnej cenie? To możliwe! Zamówienie diety pudełkowej od 5 Posiłków Dziennie to strzał w dziesiatkę. Nie ważne, w jakiej części Piekar Śląskich mieszkasz lub pracujesz – dostarczymy dietę do Twojego domu lub biura. Dania, opracowane przez naszych dietetyków klinicznych, zawsze są pyszne, jakościowe i doskonałe w smaku. Z pewnością podbiją Twoje kubki smakowe. Nie wahaj się – sprawdź naszą ofertę! Dostarczamy diety pudełkowe do Piekar Śląskich i okolic oraz w ponad 4000 innych miast w Polsce. Z cateringiem 5PD masz nieograniczone możliwości dietetyczne!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie