Dieta Pudełkowa Police

Organizacja posiłków dostarczanych do Twojego domu lub biura to duże wyzwanie. Na szczęście możesz liczyć na nas. W 5 Posiłków Dziennie zadbamy o wszystko, aby każdy mieszkaniec Polic mógł cieszyć się pysznymi i zdrowymi daniami, a dodatkowo oszczędzać czas. Masz problem z tym, że każdego dnia musisz zaplanować odpowiednią ilość kalorii, wybrać odpowiednią dietę i liczyć się z tym, że w szalonym świecie nie wszystko da się przewidzieć? 

Męczy Cię zakupów i gotowanie? Pomożemy! Z myślą o ludziach z miasta Police i okolic, oferujemy dowóz kompletnych posiłków dietetycznych. Mamy w swojej ofercie całe gamę dostosowanych do Twoich potrzeb dań – sprawdź sam!

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Zapomnij o gotowaniu i ciesz się zdrowymi posiłkami dostarczanymi do Twojego domu

Stworzyliśmy wyjatkową ofertę cateringową po to, aby ułatwić codzienne zdrowe odżywianie. Zapewniamy Ci świeże i smaczne posiłki bez konieczności gotowania! Naszym założeniem są diety zbilansowane, dopasowane do Twoich preferencji i dziennej dawki kalorii. Jeśli lubisz dobrze zjeść, dania 5PD będą błogosławieństwem dla Twoich kubków smakowych. Przygotowane z myślą o osobach, które chcą najlepiej się odżywiać, nasze potrawy są doskonałe w smaku, tak jak w restauracjach.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Jedz zgodnie ze swoim stylem życia

Z naszymi dietami pudełkowymi możesz odżywiać się zgodnie ze swoim stylem życia. Nasz catering dietetyczny jest dostępny w wielu różnych stylach odżywiania, takich jak: wegetarianizm, weganizm, post przerywany, keto oraz wiele innych. Dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia (nietolerancja glutenu) i nietolerancja laktozy, mamy specjalnie dostosowaną do potrzeb dietę. Każdy znajdzie u nas propozycje dobrze dopasowane do swojego stylu życia!

Zdrowe odżywianie w dowolnym miejscu

Z 5PD możesz skorzystać nie tylko w Policach, ale także w ponad 4000 miast w całej Polsce. Dzięki nam nie musisz angażować się w codzienne gotowanie. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć dla rodziny, na pracę, aktywność fizyczną lub spotkania z przyjaciółmi. Nasz catering dietetyczny to najlepszy wybór, jeśli masz w swoich planach zdrowe odżywianie w Policach i okolicach.

5PD dostarcza posiłki do Twojego domu lub biura, zawsze zgodne z Twoim stylem życia. Jeśli już dziś zamówisz, nie tylko zyskasz smaczne dania, ale również zaoszczędzisz czas! Dołącz do grona szczęśliwych i zadbaj o swojego zdrowie razem z nami.