Dieta Pudełkowa Puławy

Przekonaj się, dlaczego 5 Posiłków Dziennie jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania dotyczące cateringu dietetycznego w Puławach! Diety pudełkowe są coraz popularniejszą usługą dostarczaną do domów, biur lub pod dowolny adres w całym kraju. Staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom i oferujemy doskonałe diety, dowożone do wskazanego przez Ciebie miejsca. Działamy w ponad 4000 miejscowości w Polsce, w tym także w Puławach i jego okolicach. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj! 

Poznaj zalety diety pudełkowej

Nasza oferta skupia w sobie wszystkie zalety diety pudełkowej – oszczędność czasu, dostosowanie diety do specyficznych potrzeb żywieniowych oraz możliwość dopasowania posiłków do indywidualnych wymagań (np. chorób, dziennej ilości kalorii). Dostępne są menu dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci, osób na diecie ketogenicznej i poście przerywanym. Ponadto nasze jadłospisy są stworzone przez dietetyków klinicznych, co gwarantuje ich wysoką jakość i skład. 

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Zadbaj o swoje zdrowie i czas dzięki elastyczności diety pudełkowej

Stosując dietę pudełkową możesz jeść zdrowo i dietetycznie, zyskując na tym nie tylko czas, ale również zdrowie. Nasi dietetycy czuwać będą nad składem posiłków, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą one spełniać wszelkie zasady zdrowego żywienia. Dodatkowo nasze menu zaprojektowane jest tak, aby dopasować się do potrzeb żywieniowych wszystkich klientów. Z oferty 5 Posiłków Dziennie korzystają na przykład osoby z cukrzycą, insulinoopornością, chorobą Hashimoto, celiakią czy nietolerancją laktozy. Elastyczność naszego cateringu jest jednym z jego największych atutów

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Poczuj smak restauracji we własnym domu

Lubisz jeść smaczne dania? Chcecie wypróbować coś nowego, ale nie chcesz rezygnować ze zdrowia? Nasz catering oferuje doskonałe w smaku posiłki, zawsze przygotowywane ze świeżych produktów, które skonstruowane są zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Poza tym wszystko to dostarczane jest wprost do Twoich drzwi. Spróbuj już dziś! 

Zamów catering dietetyczny 5PD i przekonaj się, dlaczego jest to jedna z najlepszych opcji odżywiania w Twojej okolicy. Nasi dietetycy zadbają o Twoje zdrowie i Twoje podniebienie, a Ty będziesz cieszyć się smakiem jak w restauracjach. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Puław do skorzystania z naszej oferty!