Dieta Pudełkowa Radom

Korzystanie ze zdrowej i smacznej diety z dostawą to droga do zdrowia i dobrego samopoczucia. W 5 Posiłków Dziennie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, oferując wysokiej jakości catering dietetyczny.

Dzięki naszym specjalnie opracowanym dietom, catering dietetyczny z dostawą do domu, biura lub pod dowolny podany adres sprawia, że utrzymanie zdrowego trybu życia jest teraz jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Możesz skorzystać z 5 PD w Radomiu lub prawie 4000 innych miast w Polsce.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Skorzystaj z jakościowych posiłków z dostawą do domu

Catering dietetyczny 5 Posiłków Dziennie oferuje szeroki wybór pysznych dań, dopasowanych do Twojego stylu życia i potrzeb. Od diet wegetariańskich, wegańskich, przez post przerywany lub keto po specjalny catering dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, alergia na gluten lub nietolerancja laktozy. Z naszymi programami żywieniowymi będziesz mieć pewność, że wszystkie posiłki będą nie tylko smaczne, ale będą też dostosowane do Twoich potrzeb żywieniowych i zdrowotnych.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Zaoszczędź czas, zamawiając dania jak w restauracjach

5 Posiłków Dziennie to nie tylko dietetyczna jakość i wygoda dostawy do domu. Nasze smaczne posiłki każdego dnia są przygotowywane przez naszych wykwalifikowanych pracowników, używających wyłącznie doskonałych w smaku, świeżych produktów. Co więcej, można je dopasować do każdego budżetu i stylu życia, co oszczędza czas i pieniądze. Unikasz gotowania na każdy dzień, ale nadal starannie dobierasz dietę, aby utrzymać zdrowie jak najlepiej. Nasz catering dietetyczny to odpowiednie rozwiązanie.

Poznaj jakościowe posiłki i zamów pyszności!

5 PD oferuje posiłki doskonale dopasowane do Twoich wymagań. Przygotowujemy i dostarczamy doskonałe w smaku, jakościowe dania z dbałością o jakość i świeżość produktów, dlatego zacznij korzystać z cateringu dietetycznego już teraz i poczuj prawdziwą przyjemność płynącą z jedzenia. Oferujemy możliwość wyboru spośród wielu różnych dań, aby spełnić Twoje oczekiwania. Dowiedz się więcej na temat 5 PD i poznaj smaczne posiłki, które oferujemy.

Dowozimy diety do Radomia oraz okolicznych miejscowości: Kiedrzyn, Małęczyn, Lasowice, Natolin, Rajec Poduchowny, Rajec Szlachecki, Sadków, Bogusławice, Janów, Makowiec, Maków, Maków Nowy, Skaryszew, Wymysłów, Bielicha, Janiszew, Milejowice, Wacyn.