Dieta Pudełkowa Ruda Śląska

Poznaj nasz catering dietetyczny i dowiedz się jakie posiłki dostaniesz od 5PD w Rudzie Śląskiej. Nie masz ani czasu, ani środków na zdrową dietą? 5 Posiłków Dziennie jest tu, aby Ci pomóc! Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą cateringu dietetycznego, gotowego do spożycia. Szczególnie zależy nam na wygodzie wszystkich naszych klientów. Dieta pudełkowa jest optymalnym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć i zadbać o zdrowie, jednocześnie nie tracąc czasu i pieniędzy. Polecamy ją także klientom, którzy zwyczajnie nie mają czasu na gotowanie.

Najwyższa jakość dopasowana do Twoich potrzeb

Wszystkie nasze diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, dzięki czemu mamy pewność, że są one zdrowe, smaczne i pełne wartości odżywczych. 5PD dba o to, aby każda dieta była dopasowana do stylu życia, dziennego zapotrzebowania kalorycznego i nawyków żywieniowych. Jesteś wegetarianinem? A może ostatnio postanowiłeś wdrożyć dietę wegańską lub ketogeniczną? Nie ma problemu! W 5 Posiłków Dziennie  mamy opcje dopasowane do Twoich potrzeb, tak często, jak tylko chcesz. 

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Dostawa do domu i biura w Rudzie Śląskiej

Dostarczamy nasze diety nie tylko do Twojego domu lub biura. Jesteśmy w stanie dotrzeć pod dowolny adres w Rudzie Śląskiej oraz w ponad 4000 innych miast w Polsce! Nie musisz tracić czasu na codzienne zakupy i gotowanie. Dostarczymy Ci dietę według wybranego menu i zapewniamy wysoką jakość posiłków.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Także osoby z chorobami mogą skorzystać z usług 5PD! Specjaliści żywieniowi i dietetycy współpracujący z naszą firmą dostarczają diety pudełkowe odpowiednie dla osób z cukrzycą, insulinoopornością, Hashimoto i nietolerancjami pokarmowymi.

Dzięki 5PD zyskujesz zdrową, smaczną i jakościową dietę, dopasowaną do Twojego stylu życia!  Duża oszczędność czasu i pieniędzy to kolejne zalety tego rozwiązania. Czego jeszcze możesz chcieć? Czekamy na Twój zamówienie!