Dieta Pudełkowa Sosnowiec

5PD to usługa cateringowa, która oferuje dostawy pysznych i jakościowych dań w ramach diety pudełkowej w Sosnowcu i okolicach, jak również w ponad 4000 innych miastach w całej Polsce. Nie tylko wspomaga ona osiągnięcie wyznaczonych celów żywieniowych, ale umożliwia również zaoszczędzenie czasu i wspiera zdrowy styl życia.

Różnorodne programy dietetyczne

Diety od 5 Posiłków Dziennie obejmują opcje dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci oraz osób chorych na cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto czy nietolerancję glutenu i laktozy. Każda dieta może być dostosowana do potrzeb klienta np. pod kątem ilości posiłków czy kaloryczności. Nad komponowaniem naszych programów żywieniowych czuwają doświadczeni dietetycy.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Klienci mogą wybierać z dostępnych menu, doskonale zbilansowanych pod względem żywieniowym, a nawet określić ilość spożywanych kalorii. Kalkulator kalorii 5 Posiłków Dziennie pomaga w ustaleniu odpowiedniej wartości kalorycznej dla danej diety oraz cieszyć się smacznym i zdrowym jedzeniem.

Posiłki są przygotowywane zawsze ze świeżych produktów. Porównywalne z daniami z restauracji, nasze pudełka pozwolą ci jeść wspaniałe i zdrowe posiłki o sprawdzonych składach, bez martwienia się o kalorie i składniki odżywcze.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Twój sposób na zdrowy styl życia

Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu, aby prowadzić zdrowy styl życia? Spróbuj diety pudełkowej od 5 Posiłków Dziennie! Jest to doskonała odpowiedź na potrzeby każdego, kto chce zjeść posiłki, które są zbilansowane i wygodne, a do tego szybkie. Skorzystanie z usług 5PD będzie to oznaczało zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Nie musisz już zastanawiać się, w co zainwestować czas!

Zacznij już dziś – sprawdź naszą ofertę i zamów swoją pierwszą dietę pudełkową od 5PD. Zrób pierwszy krok w stronę zdrowego, pełnego energii stylu życia!