Dieta Pudełkowa Starogard Gdański

Dieta pudełkowa to wygodny sposób na smaczne, zbilansowane i dostosowane do Twojego stylu życia posiłki. Jeśli wiecznie brakuje Ci czasu, a mimo tego zależy Ci na tym, aby jeść zdrowo, pudełka są doskonałym rozwiązaniem! W 5 Posiłków Dziennie dostarczamy catering dietetyczny w Starogardzie Gdańskim i okolicach, a także w ponad 4000 miast w całej Polsce. Dołącz do licznego grona naszych zadowolonych klientów! 

Oszczędzaj czas dzięki cateringowi dietetycznemu 5 PD

Jeżeli Twoje życie jest zorganizowane co do minuty i wiecznie brakuje Ci czasu, pamiętaj że regularne korzystanie z usług cateringu dietetycznego to prosty i wygodny sposób, aby zapewnić sobie zdrowe, smaczne posiłki. Oferujemy nowoczesny sposób zamawiania diety pudełkowej – klienci mogą wybrać dopasowane do swoich potrzeb posiłki z szerokiego menu i ustalić kaloryczność diety w zgodzie ze swoimi preferencjami. Z naszą dietą pudełkową oszczędzisz czas i energię, ponieważ będziesz musiał już spędzać godzin w kuchni na przygotowywaniu posiłków.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Dieta dopasowana do Twojego stylu życia

Kontrolujesz to, co jesz? Z nami nie musisz się pilnować i liczyć kalorii! Oferujemy świeże, smaczne i zdrowe, urozmaicone dania, które dodatkowo są dopasowane do Twojego stylu życia – możesz łatwo zmienić swoje posiłki i typ diety zgodnie ze swoimi preferencjami, wśród których możemy wymienić np.  wegetarianizm, weganizm, dietę keto oraz post przerywany. Każda dieta od 5 PD jest bezpieczna. Nasze programy żywieniowe mogą stosować osoby z różnymi chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia oraz nietolerancja laktozy. 

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Postaw na zdrowie z 5 Posiłków Dziennie

Jeśli chcesz czuć się doskonale, dostarczając sobie jakościowe posiłki – catering dietetyczny 5 PD to świetny wybór dla Ciebie. Dania są przygotowywane zawsze ze świeżych produktów, zgodnie z zaleceniami dietetyka i charakteryzują się doskonałym smakiem. Aby dopasować swoje posiłki to swoich potrzeb, udostępniamy kalkulator kalorii, który pozwoli Ci dopasować Twoje zamówienie Twoich preferencji. 

Jeśli chcesz przeskoczyć barierę braku czasu i energii, aby przygotować dla siebie zdrowy posiłek w domu – catering 5 Posiłków Dziennie to idealne rozwiązanie. Złóż zamówienie już dziś!