Dieta Pudełkowa Świdnik

Jeśli mieszkasz w Świdniku lub jego okolicach, 5 Posiłków Dziennie to catering dietetyczny, który zapewnia produkty o wysokiej jakości i zdrowe posiłki, który warto wypróbować. Dzięki nam możesz cieszyć się pysznym jedzeniem, bez wychodzenia z domu. Oferujemy dietę pudełkową, dzięki której to, co jesz, może wspierać Twój styl życia. Zdrowe i kolorowe dania od 5 PD spotkasz nie tylko w Świdniku, ale także w ponad 4000 miast w Polsce.

Oszczędność czasu dzięki cateringowi dietetycznemu

Catering dietetyczny oferowany przez 5 PD pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa czasu, który dotychczas poświęcałeś na szukanie przepisów, wybieranie produktów żywnościowych podczas zakupów, ich gotowanie i sprzątanie po posiłkach. Z nami możesz zamawiać wcześniej przygotowane posiłki, które zainspirują Cię do zdrowego i stylu życia, bez poświęcania dodatkowej energii oraz cennego czasu.

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Dobierz swoją dietę do stylu życia

5 Posiłków Dziennie oferuje wiele opcji dostosowania diety do Twojego stylu życia. Możesz wybrać odpowiednią dietę dla siebie – wegetariańską, wegańską, dla sportowców, dla dzieci lub dla osób z różnymi chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, nietolerancja glutenu i nietolerancja laktozy. Zdecydujesz także o ilości posiłków, jakie dostarczymy. Ponadto, dzięki kalkulatorowi kalorii, będziesz mógł obliczyć swoje indywidualne zapotrzebowanie energetyczne i wybrać odpowiedni plan żywieniowy.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Jakość produktów i cateringu jak w restauracji

Nasza dieta pudełkowa gwarantuje wysokiej jakości produkty. Wiemy, jak ważne jest Twoje zdrowie i odżywianie, dlatego naszym priorytetem jest serwowanie świeżego jedzenia wysokiej jakości, takiego jak w restauracjach. Jesteśmy przekonani, że Twój catering dietetyczny będzie doskonały w smaku i idealnie dopasowany do Twojego stylu życia.

Podjęcie decyzji o wyborze cateringu 5 Posiłków Dziennie to idealny sposób na zdrowe odżywianie i realizowanie swoich postanowień zdrowego odżywiania szybciej i łatwiej. Zapraszamy wszystkich klientów z Świdnika i okolic.