Dieta Pudełkowa Świecie

Smaczne i zdrowe posiłki pudełkowe dostarczane w Świeciu i okolicach

5 Posiłków Dziennie oferuje swoim klientom diety pudełkowe stworzone przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych, dostarczane w Świeciu, całej okolicy,  a także w 4000 innych miejscowości w Polsce. Możesz wybrać diety dla osób chorujących na cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto, celiakię lub nietolerancję laktozy i glutenu, dla dzieci, a także inne, ciekawe propozycje, dopasowane do Ciebie.

Nasze menu diet jest dopasowane do różnych preferencji, aby każdy mógł delektować się jakościowymi, pysznymi posiłkami bez konieczności gotowania, liczenia kalorii czy przygotowywania codziennego jadłospisu. Dania, które oferujemy, są niczym te z restauracji!

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Diety dla każdego - jak 5 Posiłków Dziennie pomaga Ci w dążeniu do zdrowia?

Twoje zdrowie jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Każde z naszych dań jest przygotowywane ze świeżych produktów, dlatego mamy pewność, że oferujemy Ci diety pudełkowe o doskonałym smaku. Naszym użytkownikom dostarczamy najwyższej jakości dania, bogate w naturalne witaminy i mikroelementy, bez dodatku wysokoprzetworzonych i sztucznych składników. Oferujemy dostawę do domu, biura lub wybranego adresu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i cieszyć się smacznymi i zdrowymi posiłkami pudełkowymi bez żadnego wysiłku. 

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Ciesz się smacznymi i zdrowymi posiłkami pudełkowymi od 5 Posiłków Dziennie

Dzięki 5 Posiłków Dziennie, Twoja dieta może być łatwa i przyjemna bez konieczności tracenia czasu na główkowanie, co jeść. Dzięki nam Twoje posiłki będą zawsze zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Wybierając 5PD, rozpoczynasz swój zdrowy sposób życia, spożywając smaczne i jakościowe posiłki, które są dostosowane do Twojego stylu życia. Jest to idealny wybór, niezależnie od tego, czy Twoje cele to utrzymanie idealnej wagi ciała, zdrowia i dobrego nastroju, czy może po prostu zależy Ci na tym, by jeść smacznie i zdrowiej niż dotychczas.