Dieta Pudełkowa Świętochłowice

Wiele osób ma do czynienia z problemem, kiedy codziennie musi dopasować posiłki względem swojego trybu życia i zapotrzebowania kalorycznego. Aby zaoszczędzić czas, warto wybrać diety pudełkowe od 5 Posiłków Dziennie. Działamy w Świętochłowicach i okolicach oraz w ponad 4000 innych miastach na terenie całej Polski! 

To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na dopasowaniu menu do swojego stylu życia, zaoszczędzeniu czasu i cieszeniu się smacznymi oraz zdrowymi posiłkami niczym z restauracji.  Dlatego, jeśli marzy Ci się sycący jadłospis na cały dzień, przygotowany przez kucharzy profesjonalistów, który będzie jakościowy i pyszny, a do tego dostarczony do  domu lub biura, skorzystaj z naszej oferty. Z 5PD możesz mieć to wszystko za rozsądną cenę i co ważne, z najwyższej jakości produktów!

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Odkryj korzyści cateringu dietetycznego

Tęsknisz za smacznymi, zdrowymi i pożywnymi posiłkami, których przygotowanie nie zajmuje wieków? Dobrze trafiłeś! 5PD w Świętochłowicach oferuje catering dietetyczny i dostawy do domu, biura lub pod dowolny inny adres. To ciekawa alternatywa dla standardowych posiłków, wymagających długich godzin przygotowywania jak również kupowania produktów. Nasza dieta, odpowiednio dobrana, będzie zbilansowana względem zapotrzebowań Twojego organizmu. Mamy diety pudełkowe, w których znajdziesz dania dla wegetarian, wegan, sportowców oraz dzieci, a oprócz tego, osób na diecie keto, poście przerywanym, a nawet dla osób chorych (cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy nietolerancje pokarmowe). Koniec zakupów spożywczych, gotowania i zmywania. Skorzystaj z naszego cateringu dietetycznego w Świętochłowicach i okolicach oraz w 4000 innych miast w Polsce i pozwól sobie na zdrowsze, szybsze i smaczniejsze jedzenie z 5PD!

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Nie przegap okazji! Czas na catering dietetyczny 5PD

Lubisz dania w restauracjach, ale zależy Ci także na oszczędności czasu? Catering dietetyczny może skutecznie to łączyć! Z 5 Posiłków Dziennie będziesz mógł cieszyć się korzyściami, jakie wynikają z diety pudełkowej – zdrowiem, smacznymi daniami i oszczędnością czasu przy przygotowywaniu codziennych dań. Oferujemy catering przygotowany przez dietetyków klinicznych, najwyższą jakość produktów i smak jak z restauracji. Sprawdź catering dietetyczny 5PD w Świętochłowicach i zacznij odżywiać się mądrze!