Dieta Pudełkowa Zabrze

Jesteśmy firmą cateringową specjalizującą się w dostarczaniu doskonałych w smaku, jakościowych posiłków w Zabrzu i okolicach, jednak nie ograniczamy się do tego miasta i dostarczamy nasze dania również w ponad 4000 innych miastach w całej Polsce. Chcemy Ci pomóc w tworzeniu zdrowego stylu życia, zapewniając smaczne posiłki stworzone przez dietetyków klinicznych. Jeśli zawsze chciałeś spróbować diety pudełkowej, postaw na tą od 5 Posiłków Dziennie!

Zalety cateringu 5PD

Chcemy zapewnić Ci wygodę podczas korzystania z naszych usług. Gwarantujemy zdrowy, zbilansowany sposób odżywiania zarówno dla osób będących na diecie wegetariańskiej, wegańskiej, sportowców czy miłośników postu przerywanego, jak i dla dzieci oraz osób chorujących na cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto, celiakię czy nietolerancję laktozy. Z pomocą naszego kalkulatora kalorii, możesz z łatwością dostosować dietę do swojego stylu życia. Dostarczymy pudełka pod dowolny adres w Zabrzu i okolicach!

Sprawdź jakie diety
oferfujemy:

Wybierz gotową dietę z naszych 17 programów dietetycznych lub
codziennie wybieraj spośród 30 różnych dań. To ty decydujesz!

Smaczny i świeży catering

Mamy świadomość, że zgromadzenie wszystkich odpowiednich składników do zbilansowanej diety może być trudne i czasochłonne. Dlatego z chęcią Cię odciążymy. Do gotowania używamy wyłącznie świeżych produktów, aby zapewnić wyjątkowe doznania smakowe. Twoje posiłki zawsze będą przygotowane na świeżo, a menu wybierzesz wedle uznania! Wybierając 5 Posiłków Dziennie, gwarantujesz sobie dania jak z restauracji, dostarczane wprost pod drzwi Twojego domu lub firmy.

ile to kosztuje?

Oblicz za
pomocą prostego
kalkulatora
cen

Skonfiguruj swoją idealną dietę i sprawdź ile będzie kosztowała.

Trwa wczytywanie

Skorzystaj z 5PD i zapewnij sobie czas oraz spokój

Jeśli chcesz zmienić swój styl życia i zacząć lepiej odżywiać, 5PD jest idealnym rozwiązaniem! Oszczędzasz czas i energię na przygotowanie pełnowartościowych posiłków, zapewniając sobie zdrowe dania bez względu na Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Spróbuj naszych usług – jesteśmy gotowi do pomocy! Złóż zamówienie i sprawdź, jak wygodnie możesz jeść zdrowo!